W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Kontakt

Sąd Rejonowy w Bydgoszczy

ul. Wały Jagiellońskie 4
85 - 131 Bydgoszcz
 
tel.: 52 58-78-500
fax.: 52 58-78-504

NIP: 953-11-49-225
REGON: 000321483

www.bydgoszcz.sr.gov.pl
oddzial.administracyjny@bydgoszcz.sr.gov.pl

Biuro Obsługi Interesantów
ul. Wały Jagiellońskie 4

E-Wokanda

Rozprawa:
Wydział III Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 119A, Wały Jagiellońskie 4
Sygnatura III K 470/21
Data 22.10.2021
Czas trwania 13:45 - 15:45
Skład Bartosz Jankowski - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział XI Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 34, Wały Jagiellońskie 4
Sygnatura XI K 505/20
Data 22.10.2021
Czas trwania 13:40 - 15:40
Skład Katarzyna Chart - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział III Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 128, Wały Jagiellońskie 4
Sygnatura III W 432/21
Data 22.10.2021
Czas trwania 13:30 - 15:30
Skład Łukasz Bem - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział I Wydział Cywilny
Miejsce rozprawy Sala 1.23, Toruńska 64
Sygnatura I C 638/21
Data 22.10.2021
Czas trwania 13:10 - 13:53
Skład Agnieszka Płocha - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział IV Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 234, Wały Jagiellońskie 4
Sygnatura IV Kp 600/21
Data 22.10.2021
Czas trwania 13:10 - 13:48
Skład Katarzyna Skowron - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział VI Wydział Rodzinny i Nieletnich
Miejsce rozprawy Sala 212, Grudziądzka 45
Sygnatura VI Nsm 322/21
Data 22.10.2021
Czas trwania 13:00 - 15:00
Skład Alicja Ornowska - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział IV Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 233, Wały Jagiellońskie 4
Sygnatura IV K 1185/19
Data 22.10.2021
Czas trwania 13:00 - 15:00
Skład Bartosz Lau - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział III Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 119A, Wały Jagiellońskie 4
Sygnatura III K 457/21
Data 22.10.2021
Czas trwania 13:00 - 13:43
Skład Bartosz Jankowski - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział VII Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Sygnatura VII Uo 79/21
Data 22.10.2021
Czas trwania 12:30 - 14:30
Rozprawa:
Wydział VII Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Sygnatura VII Uo 100/21
Data 22.10.2021
Czas trwania 12:15 - 14:15
Rozprawa:
Wydział VI Wydział Rodzinny i Nieletnich
Miejsce rozprawy Sala 212, Grudziądzka 45
Sygnatura VI Nsm 589/21
Data 22.10.2021
Czas trwania 12:00 - 12:58
Skład Alicja Ornowska - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział V Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura V Nsm 812/21
Data 22.10.2021
Czas trwania 12:00 - 14:00
Rozprawa:
Wydział VIII Wydział Gospodarczy
Miejsce rozprawy Sala 2, Grudziądzka 45
Sygnatura VIII GC 1418/21
Data 22.10.2021
Czas trwania 12:00 - 14:00
Skład Tadeusz Górka - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział VII Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Sygnatura VII Uo 119/21
Data 22.10.2021
Czas trwania 12:00 - 14:00
Rozprawa:
Wydział XI Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 34, Wały Jagiellońskie 4
Sygnatura XI K 690/21
Data 22.10.2021
Czas trwania 12:00 - 13:38
Skład Katarzyna Chart - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział VII Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Sygnatura VII Uo 70/21
Data 22.10.2021
Czas trwania 11:45 - 13:45
Rozprawa:
Wydział VI Wydział Rodzinny i Nieletnich
Miejsce rozprawy Sala 304, Grudziądzka 45
Sygnatura VI RNs 1233/20
Data 22.10.2021
Czas trwania 11:30 - 13:30
Skład Magdalena Guzek-Jastrząb - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział VIII Wydział Gospodarczy
Miejsce rozprawy Sala 2, Grudziądzka 45
Sygnatura VIII GC 1103/20
Data 22.10.2021
Czas trwania 11:30 - 11:58
Skład Tadeusz Górka - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział I Wydział Cywilny
Miejsce rozprawy Sala 2.22, Toruńska 64a
Sygnatura I C 1673/20
Data 22.10.2021
Czas trwania 11:30 - 13:30
Skład Joanna Lach-Szymańska - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział VII Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Sygnatura VII Uo 71/21
Data 22.10.2021
Czas trwania 11:15 - 13:15