W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Kontakt

Sąd Rejonowy w Bydgoszczy

ul. Wały Jagiellońskie 4
85 - 131 Bydgoszcz
 
tel.: 52 58-78-500
fax.: 52 58-78-504

NIP: 953-11-49-225
REGON: 000321483

www.bydgoszcz.sr.gov.pl
oddzial.administracyjny@bydgoszcz.sr.gov.pl

Biuro Obsługi Interesantów
ul. Wały Jagiellońskie 4

E-Wokanda

Rozprawa:
Wydział XI Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 25, Wały Jagiellońskie 4
Sygnatura XI Ko 849/21
Data 25.10.2021
Czas trwania 09:30 - 10:28
Skład Agnieszka Podemska - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział V Wydział Rodzinny i Nieletnich
Miejsce rozprawy Sala 111, Grudziądzka 45
Sygnatura V Nsm 501/21
Data 25.10.2021
Czas trwania 09:30 - 11:58
Skład Natalia Grajewska-Pałubicka - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział XI Wydział Karny
Sygnatura XI K 704/21
Data 25.10.2021
Czas trwania 09:00 - 11:00
Skład Jarosław Błażejewski - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział VII Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Miejsce rozprawy Sala 1.48, Toruńska 64a
Sygnatura VII P 363/20
Data 25.10.2021
Czas trwania 09:00 - 11:00
Skład Katarzyna Błażejowska - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział V Wydział Rodzinny i Nieletnich
Miejsce rozprawy Sala 111, Grudziądzka 45
Sygnatura V Nkd 106/21
Data 25.10.2021
Czas trwania 09:00 - 09:28
Skład Natalia Grajewska-Pałubicka - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział IV Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 234, Wały Jagiellońskie 4
Sygnatura IV K 475/21
Data 25.10.2021
Czas trwania 09:00 - 10:38
Skład Maciej Stpiczyński - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział VIII Wydział Gospodarczy
Miejsce rozprawy Sala 1, Grudziądzka 45
Sygnatura VIII GC 1114/21
Data 25.10.2021
Czas trwania 08:15 - 11:23
Skład Przemysław Kociński - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział IX Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 202T, Toruńska 64A
Sygnatura IX K 595/21
Data 25.10.2021
Czas trwania 07:55 - 11:43
Skład Anna Dębska-Pucińska - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział IX Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 202T, Toruńska 64A
Sygnatura IX K 457/20
Data 25.10.2021
Czas trwania 07:45 - 07:53
Skład Anna Dębska-Pucińska - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział XIV Wydział Cywilny
Miejsce rozprawy Sala 1.29, Toruńska 64a
Sygnatura XIV C 3157/19
Data 24.10.2021
Czas trwania 10:50 - 12:50
Skład Alina Paśniewska - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział IV Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 234, Wały Jagiellońskie 4
Sygnatura IV Kp 611/21
Data 22.10.2021
Czas trwania 15:30 - 17:30
Skład Katarzyna Skowron - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział XIV Wydział Cywilny
Miejsce rozprawy Sala 1.29, Toruńska 64a
Sygnatura XIV C 1068/20
Data 22.10.2021
Czas trwania 14:40 - 16:40
Skład Alina Paśniewska - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział XIV Wydział Cywilny
Miejsce rozprawy Sala 1.29, Toruńska 64a
Sygnatura XIV C 829/21
Data 22.10.2021
Czas trwania 14:30 - 14:38
Skład Alina Paśniewska - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział I Wydział Cywilny
Miejsce rozprawy Sala 1.23, Toruńska 64
Sygnatura I C 1102/20
Data 22.10.2021
Czas trwania 14:10 - 16:10
Skład Agnieszka Płocha - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział XIV Wydział Cywilny
Miejsce rozprawy Sala 1.05, Toruńska 64a
Sygnatura XIV C 1657/20
Data 22.10.2021
Czas trwania 14:00 - 16:00
Skład Agata Anna Borucka - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział V Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura V Nsm 314/21
Data 22.10.2021
Czas trwania 14:00 - 16:00
Rozprawa:
Wydział I Wydział Cywilny
Miejsce rozprawy Sala 1.23, Toruńska 64
Sygnatura I C 1616/20
Data 22.10.2021
Czas trwania 14:00 - 14:08
Skład Agnieszka Płocha - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział I Wydział Cywilny
Miejsce rozprawy Sala 1.23, Toruńska 64
Sygnatura I C 1509/20
Data 22.10.2021
Czas trwania 13:55 - 13:58
Skład Agnieszka Płocha - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział IV Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 234, Wały Jagiellońskie 4
Sygnatura IV Kp 598/21
Data 22.10.2021
Czas trwania 13:50 - 15:28
Skład Katarzyna Skowron - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział IX Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 202T, Toruńska 64A
Sygnatura IX W 834/19
Data 22.10.2021
Czas trwania 13:45 - 15:45
Skład Anna Dębska-Pucińska - Przewodniczący