W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Kontakt

Sąd Rejonowy w Bydgoszczy

ul. Wały Jagiellońskie 4
85 - 131 Bydgoszcz
 
tel.: 52 58-78-500
fax.: 52 58-78-504

NIP: 953-11-49-225
REGON: 000321483

www.bydgoszcz.sr.gov.pl
oddzial.administracyjny@bydgoszcz.sr.gov.pl

Biuro Obsługi Interesantów
ul. Wały Jagiellońskie 4

E-Wokanda

Rozprawa:
Wydział XI Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 233, Wały Jagiellońskie 4
Sygnatura XI K 616/21
Data 27.09.2021
Czas trwania 14:00 - 16:00
Skład Katarzyna Chart - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział VII Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Miejsce rozprawy Sala 0.04, Toruńska 64A
Sygnatura VII P 262/21
Data 27.09.2021
Czas trwania 12:45 - 14:28
Skład Piotr Pawlak - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział XI Wydział Karny
Sygnatura XI K 539/21
Data 27.09.2021
Czas trwania 12:45 - 14:45
Skład Joanna Mrozińska - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział VI Wydział Rodzinny i Nieletnich
Miejsce rozprawy Sala 212, Grudziądzka 45
Sygnatura VI RC 636/20
Data 27.09.2021
Czas trwania 12:30 - 13:58
Skład Anna Piziewicz-Kuczyńska - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział I Wydział Cywilny
Miejsce rozprawy Sala 1.27, Toruńska 64a
Sygnatura I C 1045/21
Data 27.09.2021
Czas trwania 12:15 - 14:15
Rozprawa:
Wydział VIII Wydział Gospodarczy
Miejsce rozprawy Sala 1, Grudziądzka 45
Sygnatura VIII GC 1231/21
Data 27.09.2021
Czas trwania 12:00 - 14:00
Skład Przemysław Kociński - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział III Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 119A, Wały Jagiellońskie 4
Sygnatura III K 686/21
Data 27.09.2021
Czas trwania 12:00 - 14:00
Skład Bartosz Jankowski - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział VI Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura VI Nsm 169/21
Data 27.09.2021
Czas trwania 12:00 - 14:00
Rozprawa:
Wydział VIII Wydział Gospodarczy
Miejsce rozprawy Sala 1, Grudziądzka 45
Sygnatura VIII GCps 63/21
Data 27.09.2021
Czas trwania 11:00 - 11:58
Skład Przemysław Kociński - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział I Wydział Cywilny
Miejsce rozprawy Sala 1.27, Toruńska 64a
Sygnatura I Ns 96/21
Data 27.09.2021
Czas trwania 10:45 - 12:13
Rozprawa:
Wydział XI Wydział Karny
Sygnatura XI K 402/19
Data 27.09.2021
Czas trwania 10:00 - 12:00
Skład Agnieszka Kalinowska-Sługocka - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział I Wydział Cywilny
Sygnatura I C 2462/20
Data 27.09.2021
Czas trwania 09:30 - 11:30
Skład Joanna Lach-Szymańska - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział IV Wydział Karny
Sygnatura IV Kp 532/21
Data 27.09.2021
Czas trwania 09:00 - 11:00
Skład Bartosz Lau - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział VIII Wydział Gospodarczy
Miejsce rozprawy Sala 2, Grudziądzka 45
Sygnatura VIII GC 587/20
Data 27.09.2021
Czas trwania 09:00 - 11:00
Skład Joanna Jankowska - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział VII Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Miejsce rozprawy Sala 1.48, Toruńska 64a
Sygnatura VII P 205/21
Data 27.09.2021
Czas trwania 09:00 - 13:58
Skład Katarzyna Błażejowska - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział VI Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura VI Nsm 151/21
Data 27.09.2021
Czas trwania 09:00 - 11:00
Rozprawa:
Wydział VI Wydział Rodzinny i Nieletnich
Miejsce rozprawy Sala 212, Grudziądzka 45
Sygnatura VI Nsm 707/21
Data 27.09.2021
Czas trwania 08:30 - 12:28
Skład Anna Piziewicz-Kuczyńska - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział XI Wydział Karny
Sygnatura XI K 230/20
Data 27.09.2021
Czas trwania 00:00 - 02:00
Skład Justyna Mrajska - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział XIV Wydział Cywilny
Miejsce rozprawy Sala 1.29, Toruńska 64a
Sygnatura XIV C 106/21
Data 24.09.2021
Czas trwania 14:30 - 16:30
Skład Alina Paśniewska - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział I Wydział Cywilny
Miejsce rozprawy Sala 1.27, Toruńska 64a
Sygnatura I C 549/20
Data 24.09.2021
Czas trwania 14:00 - 16:00
Skład Monika Filipiak - Przewodniczący