W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Kontakt

Sąd Rejonowy w Bydgoszczy

ul. Wały Jagiellońskie 4
85 - 131 Bydgoszcz
 
tel.: 52 58-78-500
fax.: 52 58-78-504

NIP: 953-11-49-225
REGON: 000321483

www.bydgoszcz.sr.gov.pl
oddzial.administracyjny@bydgoszcz.sr.gov.pl

Biuro Obsługi Interesantów
ul. Wały Jagiellońskie 4

E-Wokanda

Rozprawa:
Wydział XI Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 23, Wały Jagielońskie 4
Sygnatura XI K 167/21
Data 26.10.2021
Czas trwania 09:00 - 11:00
Skład Justyna Mrajska - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział XV Wydział Gospodarczy
Miejsce rozprawy Sala 138, Toruńska 64A
Sygnatura XV GUp 282/18
Data 26.10.2021
Czas trwania 09:00 - 09:58
Skład Tomasz Piekarski - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział XIV Wydział Cywilny
Miejsce rozprawy Sala 1.15, Toruńska 64a
Sygnatura XIV C 1006/21
Data 26.10.2021
Czas trwania 09:00 - 11:00
Skład Dorota Wiese-Stefanek - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział IV Wydział Karny
Sygnatura IV K 841/21
Data 26.10.2021
Czas trwania 09:00 - 11:00
Skład Bartosz Lau - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział V Wydział Rodzinny i Nieletnich
Miejsce rozprawy Sala 111, Grudziądzka 45
Sygnatura V Nsm 702/21
Data 26.10.2021
Czas trwania 09:00 - 13:28
Skład Natalia Grajewska-Pałubicka - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział II Wydział Cywilny
Miejsce rozprawy Sala 1.46, Toruńska 64a
Sygnatura II Ns 877/21
Data 26.10.2021
Czas trwania 09:00 - 11:43
Rozprawa:
Wydział VI Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura VI Nkd 74/21
Data 26.10.2021
Czas trwania 09:00 - 11:00
Rozprawa:
Wydział VI Wydział Rodzinny i Nieletnich
Miejsce rozprawy Sala 212, Grudziądzka 45
Sygnatura VI Nsm 645/21
Data 26.10.2021
Czas trwania 09:00 - 11:13
Skład Alicja Ornowska - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział VIII Wydział Gospodarczy
Miejsce rozprawy Sala 1, Grudziądzka 45
Sygnatura VIII GC 3380/19
Data 26.10.2021
Czas trwania 08:50 - 10:50
Skład Marcin Królikowski - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział II Wydział Cywilny
Miejsce rozprawy Sala 1.11, Toruńska 64a
Sygnatura II Ns 396/19
Data 26.10.2021
Czas trwania 08:20 - 09:38
Skład Michał Zalewski - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział V Wydział Rodzinny i Nieletnich
Miejsce rozprawy Sala 304, Grudziądzka 45
Sygnatura V Nsm 612/21
Data 26.10.2021
Czas trwania 08:00 - 09:58
Skład Marlena Jarzembkowska-Kulawiak - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział V Wydział Rodzinny i Nieletnich
Miejsce rozprawy Sala 304, Grudziądzka 45
Sygnatura V Nsm 740/20
Data 26.10.2021
Czas trwania 08:00 - 09:58
Skład Marlena Jarzembkowska-Kulawiak - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział VI Wydział Rodzinny i Nieletnich
Miejsce rozprawy Sala 201, Grudziądzka 45
Sygnatura VI Nsm 1214/21
Data 25.10.2021
Czas trwania 14:15 - 16:15
Skład Anita Morwińska-Sobiecka - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział III Wydział Karny
Sygnatura III Ko 998/21
Data 25.10.2021
Czas trwania 13:45 - 15:45
Skład Bartosz Jankowski - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział III Wydział Karny
Sygnatura III Ko 999/21
Data 25.10.2021
Czas trwania 13:40 - 15:40
Skład Bartosz Jankowski - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział III Wydział Karny
Sygnatura III Ko 1000/21
Data 25.10.2021
Czas trwania 13:35 - 15:35
Skład Bartosz Jankowski - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział III Wydział Karny
Sygnatura III Ko 1001/21
Data 25.10.2021
Czas trwania 13:30 - 15:30
Skład Bartosz Jankowski - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział III Wydział Karny
Sygnatura III Ko 1002/21
Data 25.10.2021
Czas trwania 13:25 - 15:25
Skład Bartosz Jankowski - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział III Wydział Karny
Sygnatura III Ko 1003/21
Data 25.10.2021
Czas trwania 13:20 - 15:20
Skład Bartosz Jankowski - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział I Wydział Cywilny
Miejsce rozprawy Sala 1.27, Toruńska 64a
Sygnatura I C 993/21
Data 25.10.2021
Czas trwania 13:15 - 15:15