W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Kontakt

Sąd Rejonowy w Bydgoszczy

ul. Wały Jagiellońskie 4
85 - 131 Bydgoszcz
 
tel.: 52 58-78-500
fax.: 52 58-78-504

NIP: 953-11-49-225
REGON: 000321483

www.bydgoszcz.sr.gov.pl
oddzial.administracyjny@bydgoszcz.sr.gov.pl

Biuro Obsługi Interesantów
ul. Wały Jagiellońskie 4

E-Wokanda

Rozprawa:
Wydział XI Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 34, Wały Jagiellońskie 4
Sygnatura XI Ko 1107/21
Data 26.10.2021
Czas trwania 10:40 - 10:48
Skład Katarzyna Chart - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział II Wydział Cywilny
Miejsce rozprawy Sala 1.11, Toruńska 64a
Sygnatura II Ns 538/21
Data 26.10.2021
Czas trwania 10:40 - 12:40
Skład Michał Zalewski - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział XIV Wydział Cywilny
Miejsce rozprawy Sala 1.20, Toruńska 64a
Sygnatura XIV C 1925/20
Data 26.10.2021
Czas trwania 10:30 - 11:28
Skład Monika Maćkowiak - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział II Wydział Cywilny
Miejsce rozprawy Sala 1.12, Toruńska 64a
Sygnatura II Ns 2419/17
Data 26.10.2021
Czas trwania 10:30 - 10:58
Skład Łukasz Szempliński - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział IV Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 234, Wały Jagiellońskie 4
Sygnatura IV W 210/20
Data 26.10.2021
Czas trwania 10:20 - 14:28
Skład Katarzyna Skowron - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział XV Wydział Gospodarczy
Miejsce rozprawy Sala 140, Toruńska 64A
Sygnatura XV GUp 465/20
Data 26.10.2021
Czas trwania 10:15 - 11:13
Skład Joanna Szweda-Porzych - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział XV Wydział Gospodarczy
Miejsce rozprawy Sala 138, Toruńska 64A
Sygnatura XV GUp 340/20
Data 26.10.2021
Czas trwania 10:00 - 10:58
Skład Tomasz Piekarski - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział V Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura V RC 281/21
Data 26.10.2021
Czas trwania 10:00 - 12:00
Rozprawa:
Wydział V Wydział Rodzinny i Nieletnich
Miejsce rozprawy Sala 304, Grudziądzka 45
Sygnatura V RC 437/20
Data 26.10.2021
Czas trwania 10:00 - 12:00
Skład Marlena Jarzembkowska-Kulawiak - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział XIV Wydział Cywilny
Miejsce rozprawy Sala 1.05, Toruńska 64a
Sygnatura XIV Ns 110/20
Data 26.10.2021
Czas trwania 09:50 - 10:58
Skład Karolina Lubińska - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział II Wydział Cywilny
Miejsce rozprawy Sala 1.12, Toruńska 64a
Sygnatura II Cps 61/21
Data 26.10.2021
Czas trwania 09:45 - 10:28
Skład Łukasz Szempliński - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział IV Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 227, Wały Jagiellońskie 4
Sygnatura IV Ko 1323/21
Data 26.10.2021
Czas trwania 09:40 - 11:40
Skład Maciej Stpiczyński - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział II Wydział Cywilny
Miejsce rozprawy Sala 1.11, Toruńska 64a
Sygnatura II Ns 4922/15
Data 26.10.2021
Czas trwania 09:40 - 10:38
Skład Michał Zalewski - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział XIV Wydział Cywilny
Miejsce rozprawy Sala 1.20, Toruńska 64a
Sygnatura XIV C 1422/20
Data 26.10.2021
Czas trwania 09:30 - 10:28
Skład Monika Maćkowiak - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział IV Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 227, Wały Jagiellońskie 4
Sygnatura IV Ko 1328/21
Data 26.10.2021
Czas trwania 09:30 - 09:38
Skład Maciej Stpiczyński - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział XV Wydział Gospodarczy
Miejsce rozprawy Sala 140, Toruńska 64A
Sygnatura XV GUp 422/19
Data 26.10.2021
Czas trwania 09:15 - 10:13
Skład Joanna Szweda-Porzych - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział XIV Wydział Cywilny
Miejsce rozprawy Sala 1.05, Toruńska 64a
Sygnatura XIV Ns 73/21
Data 26.10.2021
Czas trwania 09:10 - 09:48
Skład Karolina Lubińska - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział VII Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Miejsce rozprawy Sala 1.37, Toruńska 64a
Sygnatura VII P 201/21
Data 26.10.2021
Czas trwania 09:00 - 11:00
Skład Aneta Marciniak - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział VII Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Miejsce rozprawy Sala 0.04, Toruńska 64A
Sygnatura VII P 349/21
Data 26.10.2021
Czas trwania 09:00 - 12:58
Skład Iwona Wiśniewska - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział VII Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Miejsce rozprawy Sala 1.48, Toruńska 64a
Sygnatura VII P 160/21
Data 26.10.2021
Czas trwania 09:00 - 11:00
Skład Michał Minkiewicz - Przewodniczący