W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Kontakt

Sąd Rejonowy w Bydgoszczy

ul. Wały Jagiellońskie 4
85 - 131 Bydgoszcz
 
tel.: 52 58-78-500
fax.: 52 58-78-504

NIP: 953-11-49-225
REGON: 000321483

www.bydgoszcz.sr.gov.pl
oddzial.administracyjny@bydgoszcz.sr.gov.pl

Biuro Obsługi Interesantów
ul. Wały Jagiellońskie 4

E-Wokanda

Rozprawa:
Wydział VI Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura VI RNs 1406/21
Data 13.01.2022
Czas trwania 14:30 - 16:30
Rozprawa:
Wydział V Wydział Rodzinny i Nieletnich
Miejsce rozprawy Sala 111, Grudziądzka 45
Sygnatura V RNs 430/21
Data 13.01.2022
Czas trwania 14:00 - 16:00
Rozprawa:
Wydział VII Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Miejsce rozprawy Sala 1.37, Toruńska 64a
Sygnatura VII P 761/20
Data 13.01.2022
Czas trwania 13:30 - 15:30
Skład Aneta Marciniak - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział V Wydział Rodzinny i Nieletnich
Miejsce rozprawy Sala 111, Grudziądzka 45
Sygnatura V RNs 429/21
Data 13.01.2022
Czas trwania 13:30 - 13:58
Rozprawa:
Wydział V Wydział Rodzinny i Nieletnich
Miejsce rozprawy Sala 111, Grudziądzka 45
Sygnatura V RNs 1291/21
Data 13.01.2022
Czas trwania 13:00 - 13:28
Rozprawa:
Wydział II Wydział Cywilny
Miejsce rozprawy Sala 1.12, Toruńska 64a
Sygnatura II Ns 966/20
Data 13.01.2022
Czas trwania 12:30 - 14:30
Skład Krzysztof Gierszewski - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział XIV Wydział Cywilny
Sygnatura XIV C 1267/21
Data 13.01.2022
Czas trwania 11:40 - 13:40
Skład Dorota Wiese-Stefanek - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział III Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 119, Wały Jagiellońskie 4
Sygnatura III K 470/21
Data 13.01.2022
Czas trwania 11:30 - 13:30
Skład Bartosz Jankowski - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział XV Wydział Gospodarczy
Miejsce rozprawy Sala 140, Toruńska 64A
Sygnatura XV GUp 257/21
Data 13.01.2022
Czas trwania 11:00 - 13:00
Skład Aleksandra Napierała - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział VII Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Miejsce rozprawy Sala 1.37, Toruńska 64a
Sygnatura VII P 447/21
Data 13.01.2022
Czas trwania 11:00 - 13:28
Skład Aneta Marciniak - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział V Wydział Rodzinny i Nieletnich
Miejsce rozprawy Sala 111, Grudziądzka 45
Sygnatura V Nsm 1071/21
Data 13.01.2022
Czas trwania 11:00 - 12:58
Rozprawa:
Wydział II Wydział Cywilny
Miejsce rozprawy Sala 1.12, Toruńska 64a
Sygnatura II Ns 185/20
Data 13.01.2022
Czas trwania 11:00 - 12:28
Skład Krzysztof Gierszewski - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział XIV Wydział Cywilny
Miejsce rozprawy Sala 139, Toruńska 64A
Sygnatura XIV Ns 285/21
Data 13.01.2022
Czas trwania 10:40 - 12:40
Rozprawa:
Wydział V Wydział Rodzinny i Nieletnich
Miejsce rozprawy Sala 111, Grudziądzka 45
Sygnatura V Nsm 897/21
Data 13.01.2022
Czas trwania 10:30 - 10:58
Rozprawa:
Wydział VI Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura VI RC 321/18
Data 13.01.2022
Czas trwania 10:30 - 12:30
Rozprawa:
Wydział VI Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura VI RC 403/21
Data 13.01.2022
Czas trwania 10:30 - 12:30
Rozprawa:
Wydział XV Wydział Gospodarczy
Miejsce rozprawy Sala 140, Toruńska 64A
Sygnatura XV GUp 293/21
Data 13.01.2022
Czas trwania 10:00 - 10:58
Skład Aleksandra Napierała - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział XIV Wydział Cywilny
Miejsce rozprawy Sala 139, Toruńska 64A
Sygnatura XIV Ns 264/21
Data 13.01.2022
Czas trwania 10:00 - 10:38
Rozprawa:
Wydział IV Wydział Karny
Sygnatura IV K 852/19
Data 13.01.2022
Czas trwania 10:00 - 12:00
Skład Bartosz Lau - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział V Wydział Rodzinny i Nieletnich
Miejsce rozprawy Sala 111, Grudziądzka 45
Sygnatura V Nsm 904/21
Data 13.01.2022
Czas trwania 10:00 - 10:28