W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Kontakt

Sąd Rejonowy w Bydgoszczy

ul. Wały Jagiellońskie 4
85 - 131 Bydgoszcz
 
tel.: 52 58-78-500
fax.: 52 58-78-504

NIP: 953-11-49-225
REGON: 000321483

www.bydgoszcz.sr.gov.pl
oddzial.administracyjny@bydgoszcz.sr.gov.pl

Biuro Obsługi Interesantów
ul. Wały Jagiellońskie 4

E-Wokanda

Rozprawa:
Wydział I Wydział Cywilny
Miejsce rozprawy Sala 1.17, Toruńska 64a
Sygnatura I C 3167/19
Data 25.02.2022
Czas trwania 10:15 - 10:43
Skład Artur Nawrot - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział XI Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 34, Wały Jagiellońskie 4
Sygnatura XI K 141/20
Data 25.02.2022
Czas trwania 10:00 - 10:58
Skład Katarzyna Chart - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział XI Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 34, Wały Jagiellońskie 4
Sygnatura XI K 1026/21
Data 25.02.2022
Czas trwania 10:00 - 10:58
Skład Katarzyna Chart - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział IV Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 234, Wały Jagiellońskie 4
Sygnatura IV K 438/21
Data 25.02.2022
Czas trwania 10:00 - 12:28
Skład Katarzyna Skowron - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział XIV Wydział Cywilny
Miejsce rozprawy Sala 1.29, Toruńska 64a
Sygnatura XIV C 125/20
Data 25.02.2022
Czas trwania 10:00 - 10:58
Skład Alina Paśniewska - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział VI Wydział Rodzinny i Nieletnich
Miejsce rozprawy Sala 212, Grudziądzka 45
Sygnatura VI Nsm 1007/21
Data 25.02.2022
Czas trwania 10:00 - 10:58
Skład Monika Michalska - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział I Wydział Cywilny
Miejsce rozprawy Sala 1.17, Toruńska 64a
Sygnatura I C 240/21
Data 25.02.2022
Czas trwania 09:45 - 10:13
Skład Artur Nawrot - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział II Wydział Cywilny
Miejsce rozprawy Sala 1.46, Toruńska 64a
Sygnatura II Ns 1092/21
Data 25.02.2022
Czas trwania 09:45 - 11:58
Skład Monika Szałkowska - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział IV Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 234, Wały Jagiellońskie 4
Sygnatura IV K 839/21
Data 25.02.2022
Czas trwania 09:45 - 09:58
Skład Katarzyna Skowron - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział XI Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 31A, Wały Jagiellońskie 4
Sygnatura XI W 971/21
Data 25.02.2022
Czas trwania 09:40 - 10:28
Skład Justyna Mrajska - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział IV Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 234, Wały Jagiellońskie 4
Sygnatura IV Ko 1722/21
Data 25.02.2022
Czas trwania 09:30 - 09:43
Skład Katarzyna Skowron - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział I Wydział Cywilny
Miejsce rozprawy Sala 1.17, Toruńska 64a
Sygnatura I C 1944/21
Data 25.02.2022
Czas trwania 09:30 - 09:43
Skład Artur Nawrot - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział IV Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 233, Wały Jagiellońskie 4
Sygnatura IV K 692/21
Data 25.02.2022
Czas trwania 09:30 - 10:28
Skład Bartosz Lau - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział XIV Wydział Cywilny
Miejsce rozprawy Sala 1.15, Toruńska 64a
Sygnatura XIV C 3989/19
Data 25.02.2022
Czas trwania 09:30 - 11:28
Skład Anna Samosiuk - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział IX Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 210T, Toruńska 64A
Sygnatura IX W 1021/21
Data 25.02.2022
Czas trwania 09:30 - 10:28
Skład Adam Mioduszewski - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział III Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 119A, Wały Jagiellońskie 4
Sygnatura III K 923/21
Data 25.02.2022
Czas trwania 09:15 - 10:58
Skład Bartosz Jankowski - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział VII Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Miejsce rozprawy Sala 1.37, Toruńska 64a
Sygnatura VII P 475/21
Data 25.02.2022
Czas trwania 09:00 - 11:00
Skład Maciej Zarzycki - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział I Wydział Cywilny
Miejsce rozprawy Sala 1.17, Toruńska 64a
Sygnatura I C 1537/18
Data 25.02.2022
Czas trwania 09:00 - 09:28
Skład Artur Nawrot - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział I Wydział Cywilny
Miejsce rozprawy Sala 1.27, Toruńska 64a
Sygnatura I C 602/21
Data 25.02.2022
Czas trwania 09:00 - 10:58
Skład Monika Filipiak - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział XI Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 34, Wały Jagiellońskie 4
Sygnatura XI Kop 36/21
Data 25.02.2022
Czas trwania 09:00 - 09:58
Skład Katarzyna Chart - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział IV Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 233, Wały Jagiellońskie 4
Sygnatura IV Kp 747/21
Data 25.02.2022
Czas trwania 09:00 - 09:28
Skład Bartosz Lau - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział II Wydział Cywilny
Miejsce rozprawy Sala 1.46, Toruńska 64a
Sygnatura II C 425/21
Data 25.02.2022
Czas trwania 09:00 - 09:43
Skład Monika Szałkowska - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział XI Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 31A, Wały Jagiellońskie 4
Sygnatura XI K 734/21
Data 25.02.2022
Czas trwania 09:00 - 09:38
Skład Justyna Mrajska - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział XIV Wydział Cywilny
Miejsce rozprawy Sala 1.29, Toruńska 64a
Sygnatura XIV C 2315/19
Data 25.02.2022
Czas trwania 09:00 - 09:58
Skład Alina Paśniewska - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział VI Wydział Rodzinny i Nieletnich
Miejsce rozprawy Sala 212, Grudziądzka 45
Sygnatura VI Nsm 994/21
Data 25.02.2022
Czas trwania 09:00 - 09:58
Skład Monika Michalska - Przewodniczący