W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Kontakt

Sąd Rejonowy w Bydgoszczy

ul. Wały Jagiellońskie 4
85 - 131 Bydgoszcz
 
tel.: 52 58-78-500
fax.: 52 58-78-504

NIP: 953-11-49-225
REGON: 000321483

www.bydgoszcz.sr.gov.pl
oddzial.administracyjny@bydgoszcz.sr.gov.pl

Biuro Obsługi Interesantów
ul. Wały Jagiellońskie 4

E-Wokanda

Rozprawa:
Wydział VIII Wydział Gospodarczy
Miejsce rozprawy Sala 2, Grudziądzka 45
Sygnatura VIII GC 2595/19
Data 17.02.2022
Czas trwania 12:30 - 13:28
Skład Joanna Bartkowska - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział VI Wydział Rodzinny i Nieletnich
Miejsce rozprawy Sala 201, Grudziądzka 45
Sygnatura VI Nsm 1229/21
Data 17.02.2022
Czas trwania 12:30 - 13:58
Skład Anna Piziewicz-Kuczyńska - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział III Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 119A, Wały Jagiellońskie 4
Sygnatura III Ko 1436/21
Data 17.02.2022
Czas trwania 12:30 - 12:33
Skład Joanna Jucewicz - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział VIII Wydział Gospodarczy
Miejsce rozprawy Sala 2, Grudziądzka 45
Sygnatura VIII GCo 191/21
Data 17.02.2022
Czas trwania 12:25 - 12:28
Skład Joanna Bartkowska - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział VIII Wydział Gospodarczy
Miejsce rozprawy Sala 1, Grudziądzka 45
Sygnatura VIII GC 1360/21
Data 17.02.2022
Czas trwania 12:10 - 13:28
Skład Sylwia Roszak - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział IV Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 228, Wały Jagiellońskie 4
Sygnatura IV Kp 661/21
Data 17.02.2022
Czas trwania 12:10 - 12:38
Skład Katarzyna Skowron - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział XIV Wydział Cywilny
Miejsce rozprawy Sala 139, Toruńska 64A
Sygnatura XIV Ns 322/21
Data 17.02.2022
Czas trwania 12:00 - 14:00
Skład Magdalena Gawryszak - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział XI Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 31A, Wały Jagiellońskie 4
Sygnatura XI K 877/20
Data 17.02.2022
Czas trwania 12:00 - 12:58
Skład Joanna Mrozińska - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział III Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 121
Sygnatura III K 900/21
Data 17.02.2022
Czas trwania 12:00 - 14:00
Skład Karol Przybysz - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział XIV Wydział Cywilny
Miejsce rozprawy Sala 1.05, Toruńska 64a
Sygnatura XIV Ns 418/21
Data 17.02.2022
Czas trwania 12:00 - 12:28
Skład Karolina Lubińska - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział V Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura V Nkd 206/21
Data 17.02.2022
Czas trwania 12:00 - 14:00
Rozprawa:
Wydział XIV Wydział Cywilny
Miejsce rozprawy Sala 1.29, Toruńska 64a
Sygnatura XIV C 958/21
Data 17.02.2022
Czas trwania 12:00 - 14:00
Skład Małgorzata Bojko-Horodeńska - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział IV Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 128, Wały Jagiellońskie 4
Sygnatura IV K 1137/21
Data 17.02.2022
Czas trwania 12:00 - 12:43
Skład Bartosz Lau - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział VI Wydział Rodzinny i Nieletnich
Miejsce rozprawy Sala 212, Grudziądzka 45
Sygnatura VI Nkd 341/20
Data 17.02.2022
Czas trwania 12:00 - 12:58
Skład Barbara Łapka - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział III Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 17, Wały Jagiellońskie 4
Sygnatura III K 202/19
Data 17.02.2022
Czas trwania 12:00 - 14:13
Skład Jakub Kościerzyński - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział III Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 119A, Wały Jagiellońskie 4
Sygnatura III K 807/21
Data 17.02.2022
Czas trwania 11:50 - 12:28
Skład Joanna Jucewicz - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział VIII Wydział Gospodarczy
Miejsce rozprawy Sala 1, Grudziądzka 45
Sygnatura VIII GC 768/21
Data 17.02.2022
Czas trwania 11:45 - 12:08
Skład Sylwia Roszak - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział VIII Wydział Gospodarczy
Miejsce rozprawy Sala 1, Grudziądzka 45
Sygnatura VIII GCo 50/22
Data 17.02.2022
Czas trwania 11:45 - 12:08
Skład Sylwia Roszak - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział IV Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 228, Wały Jagiellońskie 4
Sygnatura IV Kp 644/21
Data 17.02.2022
Czas trwania 11:40 - 12:08
Skład Katarzyna Skowron - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział IV Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 234, Wały Jagiellońskie 4
Sygnatura IV K 1249/21
Data 17.02.2022
Czas trwania 11:30 - 13:13
Skład Agnieszka Szczechowska - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział IX Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 210T, Toruńska 64A
Sygnatura IX K 490/21
Data 17.02.2022
Czas trwania 11:30 - 12:58
Skład Adam Mioduszewski - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział IX Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 221T, Toruńska 64A
Sygnatura IX K 952/21
Data 17.02.2022
Czas trwania 11:30 - 12:43
Skład Maciej Owsianik - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział VI Wydział Rodzinny i Nieletnich
Miejsce rozprawy Sala 201, Grudziądzka 45
Sygnatura VI RC 451/21
Data 17.02.2022
Czas trwania 11:30 - 12:28
Skład Anna Piziewicz-Kuczyńska - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział XIV Wydział Cywilny
Miejsce rozprawy Sala 1.05, Toruńska 64a
Sygnatura XIV Ns 399/21
Data 17.02.2022
Czas trwania 11:20 - 11:58
Skład Karolina Lubińska - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział VIII Wydział Gospodarczy
Miejsce rozprawy Sala 1, Grudziądzka 45
Sygnatura VIII GCo 45/22
Data 17.02.2022
Czas trwania 11:15 - 11:43
Skład Sylwia Roszak - Przewodniczący