W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Kontakt

Sąd Rejonowy w Bydgoszczy

ul. Wały Jagiellońskie 4
85 - 131 Bydgoszcz
 
tel.: 52 58-78-500
fax.: 52 58-78-504

NIP: 953-11-49-225
REGON: 000321483

www.bydgoszcz.sr.gov.pl
oddzial.administracyjny@bydgoszcz.sr.gov.pl

Biuro Obsługi Interesantów
ul. Wały Jagiellońskie 4

E-Wokanda

Rozprawa:
Wydział IV Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 234, Wały Jagiellońskie 4
Sygnatura IV K 134/20
Data 25.02.2022
Czas trwania 12:45 - 14:45
Skład Katarzyna Skowron - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział XIV Wydział Cywilny
Miejsce rozprawy Sala 1.29, Toruńska 64a
Sygnatura XIV C 506/21
Data 25.02.2022
Czas trwania 12:30 - 12:58
Skład Alina Paśniewska - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział XIV Wydział Cywilny
Miejsce rozprawy Sala 1.15, Toruńska 64a
Sygnatura XIV C 1271/21
Data 25.02.2022
Czas trwania 12:30 - 12:58
Skład Anna Samosiuk - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział IV Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 234, Wały Jagiellońskie 4
Sygnatura IV K 1151/21
Data 25.02.2022
Czas trwania 12:30 - 12:43
Skład Katarzyna Skowron - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział V Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura V RC 473/21
Data 25.02.2022
Czas trwania 12:30 - 14:30
Rozprawa:
Wydział XIV Wydział Cywilny
Miejsce rozprawy Sala 1.29, Toruńska 64a
Sygnatura XIV Co 5/22
Data 25.02.2022
Czas trwania 12:00 - 12:28
Skład Alina Paśniewska - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział II Wydział Cywilny
Miejsce rozprawy Sala 1.46, Toruńska 64a
Sygnatura II C 99/21
Data 25.02.2022
Czas trwania 12:00 - 12:58
Skład Monika Szałkowska - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział IX Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 210T, Toruńska 64A
Sygnatura IX W 1085/21
Data 25.02.2022
Czas trwania 12:00 - 13:58
Skład Adam Mioduszewski - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział VI Wydział Rodzinny i Nieletnich
Miejsce rozprawy Sala 212, Grudziądzka 45
Sygnatura VI Nsm 979/21
Data 25.02.2022
Czas trwania 12:00 - 12:58
Skład Monika Michalska - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział III Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 119A, Wały Jagiellońskie 4
Sygnatura III K 965/20
Data 25.02.2022
Czas trwania 11:45 - 13:43
Skład Bartosz Jankowski - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział I Wydział Cywilny
Miejsce rozprawy Sala 1.27, Toruńska 64a
Sygnatura I C 320/21
Data 25.02.2022
Czas trwania 11:30 - 13:30
Skład Monika Filipiak - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział I Wydział Cywilny
Miejsce rozprawy Sala 1.17, Toruńska 64a
Sygnatura I C 1413/20
Data 25.02.2022
Czas trwania 11:30 - 13:30
Skład Artur Nawrot - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział XIV Wydział Cywilny
Miejsce rozprawy Sala 1.29, Toruńska 64a
Sygnatura XIV Co 3/22
Data 25.02.2022
Czas trwania 11:30 - 11:58
Skład Alina Paśniewska - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział XIV Wydział Cywilny
Miejsce rozprawy Sala 1.15, Toruńska 64a
Sygnatura XIV C 3806/19
Data 25.02.2022
Czas trwania 11:30 - 12:28
Skład Anna Samosiuk - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział XI Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 31A, Wały Jagiellońskie 4
Sygnatura XI K 915/21
Data 25.02.2022
Czas trwania 11:30 - 12:43
Skład Justyna Mrajska - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział XI Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 34, Wały Jagiellońskie 4
Sygnatura XI K 946/16
Data 25.02.2022
Czas trwania 11:00 - 13:00
Skład Katarzyna Chart - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział I Wydział Cywilny
Miejsce rozprawy Sala 1.27, Toruńska 64a
Sygnatura I C 1614/21
Data 25.02.2022
Czas trwania 11:00 - 11:28
Skład Monika Filipiak - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział XIV Wydział Cywilny
Miejsce rozprawy Sala 1.29, Toruńska 64a
Sygnatura XIV Co 120/21
Data 25.02.2022
Czas trwania 11:00 - 11:28
Skład Alina Paśniewska - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział VI Wydział Rodzinny i Nieletnich
Miejsce rozprawy Sala 212, Grudziądzka 45
Sygnatura VI Nsm 426/21
Data 25.02.2022
Czas trwania 11:00 - 11:58
Skład Monika Michalska - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział I Wydział Cywilny
Miejsce rozprawy Sala 1.23, Toruńska 64
Sygnatura I C 1052/20
Data 25.02.2022
Czas trwania 11:00 - 13:00
Skład Agnieszka Płocha - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział III Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 119A, Wały Jagiellońskie 4
Sygnatura III W 769/21
Data 25.02.2022
Czas trwania 11:00 - 11:43
Skład Bartosz Jankowski - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział I Wydział Cywilny
Miejsce rozprawy Sala 1.17, Toruńska 64a
Sygnatura I C 1564/21
Data 25.02.2022
Czas trwania 10:45 - 11:28
Skład Artur Nawrot - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział IV Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 233, Wały Jagiellońskie 4
Sygnatura IV Ko 1491/21
Data 25.02.2022
Czas trwania 10:30 - 12:30
Skład Bartosz Lau - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział IX Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 210T, Toruńska 64A
Sygnatura IX K 1112/21
Data 25.02.2022
Czas trwania 10:30 - 11:58
Skład Adam Mioduszewski - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział XI Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 31A, Wały Jagiellońskie 4
Sygnatura XI W 859/21
Data 25.02.2022
Czas trwania 10:30 - 11:28
Skład Justyna Mrajska - Przewodniczący