W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Kontakt

Sąd Rejonowy w Bydgoszczy

ul. Wały Jagiellońskie 4
85 - 131 Bydgoszcz
 
tel.: 52 58-78-500
fax.: 52 58-78-504

NIP: 953-11-49-225
REGON: 000321483

www.bydgoszcz.sr.gov.pl
oddzial.administracyjny@bydgoszcz.sr.gov.pl

Biuro Obsługi Interesantów
ul. Wały Jagiellońskie 4

E-Wokanda

Rozprawa:
Wydział VI Wydział Rodzinny i Nieletnich
Miejsce rozprawy Sala 201, Grudziądzka 45
Sygnatura VI Nsm 980/21
Data 28.10.2021
Czas trwania 13:30 - 15:30
Skład Anna Piziewicz-Kuczyńska - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział IV Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 233, Wały Jagiellońskie 4
Sygnatura IV K 418/21
Data 28.10.2021
Czas trwania 13:30 - 15:30
Skład Bartosz Lau - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział I Wydział Cywilny
Miejsce rozprawy Sala 1.23, Toruńska 64
Sygnatura I Co 141/20
Data 28.10.2021
Czas trwania 13:30 - 15:30
Skład Paweł Kociałkowski - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział V Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura V RC 329/21
Data 28.10.2021
Czas trwania 13:30 - 15:30
Rozprawa:
Wydział VIII Wydział Gospodarczy
Miejsce rozprawy Sala 2, Grudziądzka 45
Sygnatura VIII GCps 68/21
Data 28.10.2021
Czas trwania 13:30 - 15:30
Skład Joanna Bartkowska - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział XV Wydział Gospodarczy
Miejsce rozprawy Sala 140, Toruńska 64A
Sygnatura XV GUp 242/21
Data 28.10.2021
Czas trwania 13:00 - 13:43
Skład Aleksandra Napierała - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział XV Wydział Gospodarczy
Miejsce rozprawy Sala 138, Toruńska 64A
Sygnatura XV GUp 127/21
Data 28.10.2021
Czas trwania 13:00 - 13:58
Skład Przemysław Rauchut - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział II Wydział Cywilny
Miejsce rozprawy Sala 1.12, Toruńska 64a
Sygnatura II Ns 1035/20
Data 28.10.2021
Czas trwania 12:15 - 14:15
Skład Krzysztof Gierszewski - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział II Wydział Cywilny
Miejsce rozprawy Sala 1.46, Toruńska 64a
Sygnatura II C 195/21
Data 28.10.2021
Czas trwania 12:15 - 14:15
Rozprawa:
Wydział XV Wydział Gospodarczy
Miejsce rozprawy Sala 140, Toruńska 64A
Sygnatura XV GUp 219/20
Data 28.10.2021
Czas trwania 12:00 - 12:58
Skład Aleksandra Napierała - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział XV Wydział Gospodarczy
Miejsce rozprawy Sala 138, Toruńska 64A
Sygnatura XV GUp 150/21
Data 28.10.2021
Czas trwania 12:00 - 12:58
Skład Przemysław Rauchut - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział XV Wydział Gospodarczy
Miejsce rozprawy Sala 140, Toruńska 64A
Sygnatura XV GUp 113/21
Data 28.10.2021
Czas trwania 11:00 - 11:58
Skład Aleksandra Napierała - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział XV Wydział Gospodarczy
Miejsce rozprawy Sala 138, Toruńska 64A
Sygnatura XV GUp 156/18
Data 28.10.2021
Czas trwania 11:00 - 11:58
Skład Przemysław Rauchut - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział VII Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Miejsce rozprawy Sala 1.48, Toruńska 64a
Sygnatura VII U 426/21
Data 28.10.2021
Czas trwania 10:40 - 12:40
Skład Maciej Zarzycki - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział VII Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Miejsce rozprawy Sala 1.48, Toruńska 64a
Sygnatura VII U 717/20
Data 28.10.2021
Czas trwania 10:20 - 10:38
Skład Maciej Zarzycki - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział XIV Wydział Cywilny
Miejsce rozprawy Sala 1.05, Toruńska 64a
Sygnatura XIV Ns 261/19
Data 28.10.2021
Czas trwania 10:10 - 12:10
Skład Karolina Lubińska - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział IV Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 233, Wały Jagiellońskie 4
Sygnatura IV K 710/21
Data 28.10.2021
Czas trwania 10:00 - 13:28
Skład Bartosz Lau - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział XV Wydział Gospodarczy
Miejsce rozprawy Sala 140, Toruńska 64A
Sygnatura XV GUp 206/21
Data 28.10.2021
Czas trwania 10:00 - 10:58
Skład Aleksandra Napierała - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział XV Wydział Gospodarczy
Miejsce rozprawy Sala 138, Toruńska 64A
Sygnatura XV GUu 54/21
Data 28.10.2021
Czas trwania 10:00 - 10:58
Skład Przemysław Rauchut - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział II Wydział Cywilny
Miejsce rozprawy Sala 1.12, Toruńska 64a
Sygnatura II C 168/20
Data 28.10.2021
Czas trwania 10:00 - 12:13
Skład Łukasz Szempliński - Przewodniczący