W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Kontakt

Sąd Rejonowy w Bydgoszczy

ul. Wały Jagiellońskie 4
85 - 131 Bydgoszcz
 
tel.: 52 58-78-500
fax.: 52 58-78-504

NIP: 953-11-49-225
REGON: 000321483

www.bydgoszcz.sr.gov.pl
oddzial.administracyjny@bydgoszcz.sr.gov.pl

Biuro Obsługi Interesantów
ul. Wały Jagiellońskie 4

E-Wokanda

Rozprawa:
Wydział IV Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 234, Wały Jagiellońskie 4
Sygnatura IV W 769/21
Data 11.01.2022
Czas trwania 14:00 - 16:00
Skład Bartosz Lau - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział VI Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura VI RC 271/20
Data 11.01.2022
Czas trwania 14:00 - 16:00
Rozprawa:
Wydział XIV Wydział Cywilny
Miejsce rozprawy Sala 139, Toruńska 64A
Sygnatura XIV C 1339/21
Data 11.01.2022
Czas trwania 13:30 - 15:30
Rozprawa:
Wydział VII Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Sygnatura VII P 421/21
Data 11.01.2022
Czas trwania 13:00 - 15:00
Skład Aneta Marciniak - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział I Wydział Cywilny
Miejsce rozprawy Sala 1.27, Toruńska 64a
Sygnatura I C 950/21
Data 11.01.2022
Czas trwania 13:00 - 15:00
Skład Grzegorz Zieliński - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział VI Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura VI Nsm 585/21
Data 11.01.2022
Czas trwania 13:00 - 15:00
Rozprawa:
Wydział XV Wydział Gospodarczy
Miejsce rozprawy Sala 138, Toruńska 64A
Sygnatura XV Gzd 12/21
Data 11.01.2022
Czas trwania 12:30 - 14:30
Skład Tomasz Piekarski - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział II Wydział Cywilny
Miejsce rozprawy Sala 1.11, Toruńska 64a
Sygnatura II Ns 5248/16
Data 11.01.2022
Czas trwania 12:30 - 14:30
Skład Michał Zalewski - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział XIV Wydział Cywilny
Sygnatura XIV C 1356/21
Data 11.01.2022
Czas trwania 12:30 - 14:30
Skład Dorota Wiese-Stefanek - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział III Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 119, Wały Jagiellońskie 4
Sygnatura III Ko 1317/21
Data 11.01.2022
Czas trwania 12:20 - 14:20
Skład Joanna Jucewicz - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział VIII Wydział Gospodarczy
Miejsce rozprawy Sala 1, Grudziądzka 45
Sygnatura VIII GC 2040/19
Data 11.01.2022
Czas trwania 12:15 - 14:15
Skład Marcin Królikowski - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział I Wydział Cywilny
Miejsce rozprawy Sala 1.23, Toruńska 64
Sygnatura I C 1347/21
Data 11.01.2022
Czas trwania 12:10 - 14:10
Skład Paweł Kociałkowski - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział VII Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Sygnatura VII P 411/21
Data 11.01.2022
Czas trwania 12:00 - 14:00
Skład Aneta Marciniak - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział IX Wydział Karny
Sygnatura IX K 1200/19
Data 11.01.2022
Czas trwania 11:45 - 13:45
Skład Adam Mioduszewski - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział I Wydział Cywilny
Miejsce rozprawy Sala 1.23, Toruńska 64
Sygnatura I C 2279/20
Data 11.01.2022
Czas trwania 11:40 - 12:08
Skład Paweł Kociałkowski - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział VI Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura VI Nsm 782/20
Data 11.01.2022
Czas trwania 11:30 - 13:30
Rozprawa:
Wydział XV Wydział Gospodarczy
Miejsce rozprawy Sala 138, Toruńska 64A
Sygnatura XV GUp 438/20
Data 11.01.2022
Czas trwania 11:00 - 12:28
Skład Tomasz Piekarski - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział VII Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Sygnatura VII P 405/21
Data 11.01.2022
Czas trwania 11:00 - 13:00
Skład Aneta Marciniak - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział I Wydział Cywilny
Miejsce rozprawy Sala 1.23, Toruńska 64
Sygnatura I C 3465/19
Data 11.01.2022
Czas trwania 10:10 - 11:38
Skład Paweł Kociałkowski - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział XV Wydział Gospodarczy
Miejsce rozprawy Sala 138, Toruńska 64A
Sygnatura XV GUp 414/19
Data 11.01.2022
Czas trwania 10:00 - 10:58
Skład Tomasz Piekarski - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział XIV Wydział Cywilny
Miejsce rozprawy Sala 139, Toruńska 64A
Sygnatura XIV Cps 33/21
Data 11.01.2022
Czas trwania 10:00 - 13:28
Rozprawa:
Wydział VII Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Sygnatura VII P 409/21
Data 11.01.2022
Czas trwania 10:00 - 12:00
Skład Aneta Marciniak - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział XIV Wydział Cywilny
Sygnatura XIV C 1052/21
Data 11.01.2022
Czas trwania 10:00 - 12:00
Skład Dorota Wiese-Stefanek - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział XIV Wydział Cywilny
Miejsce rozprawy Sala 139, Toruńska 64A
Sygnatura XIV C 1347/21
Data 11.01.2022
Czas trwania 09:00 - 09:58
Rozprawa:
Wydział XV Wydział Gospodarczy
Miejsce rozprawy Sala 138, Toruńska 64A
Sygnatura XV Gzd 63/20
Data 11.01.2022
Czas trwania 09:00 - 09:58
Skład Tomasz Piekarski - Przewodniczący