W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Kontakt

Sąd Rejonowy w Bydgoszczy

ul. Wały Jagiellońskie 4
85 - 131 Bydgoszcz
 
tel.: 52 58-78-500
fax.: 52 58-78-504

NIP: 953-11-49-225
REGON: 000321483

www.bydgoszcz.sr.gov.pl
oddzial.administracyjny@bydgoszcz.sr.gov.pl

Biuro Obsługi Interesantów
ul. Wały Jagiellońskie 4

E-Wokanda

Rozprawa:
Wydział XIV Wydział Cywilny
Sygnatura XIV Ns 258/21
Data 29.11.2021
Czas trwania 13:40 - 15:40
Rozprawa:
Wydział XI Wydział Karny
Sygnatura XI K 565/21
Data 29.11.2021
Czas trwania 13:00 - 15:00
Skład Joanna Mrozińska - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział XIV Wydział Cywilny
Miejsce rozprawy Sala 1.20, Toruńska 64a
Sygnatura XIV Cps 31/21
Data 29.11.2021
Czas trwania 11:30 - 13:30
Rozprawa:
Wydział I Wydział Cywilny
Miejsce rozprawy Sala 1.17, Toruńska 64a
Sygnatura I C 14/21
Data 29.11.2021
Czas trwania 11:20 - 13:20
Skład Piotr Wiśniewski - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział I Wydział Cywilny
Miejsce rozprawy Sala 1.17, Toruńska 64a
Sygnatura I C 251/21
Data 29.11.2021
Czas trwania 11:00 - 11:18
Skład Piotr Wiśniewski - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział I Wydział Cywilny
Miejsce rozprawy Sala 1.27, Toruńska 64a
Sygnatura I Ns 188/21
Data 29.11.2021
Czas trwania 10:30 - 12:30
Rozprawa:
Wydział II Wydział Cywilny
Miejsce rozprawy Sala 1.12, Toruńska 64a
Sygnatura II Ns 1249/20
Data 29.11.2021
Czas trwania 10:30 - 12:30
Skład Krzysztof Gierszewski - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział III Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 17, Wały Jagiellońskie 4
Sygnatura III Ko 1157/21
Data 29.11.2021
Czas trwania 10:20 - 12:20
Skład Joanna Jucewicz - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział VI Wydział Rodzinny i Nieletnich
Miejsce rozprawy Sala 212, Grudziądzka 45
Sygnatura VI Nsm 213/21
Data 29.11.2021
Czas trwania 10:00 - 12:00
Skład Anna Piziewicz-Kuczyńska - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział XIV Wydział Cywilny
Sygnatura XIV Ns 247/21
Data 29.11.2021
Czas trwania 09:00 - 11:00
Rozprawa:
Wydział IV Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 234, Wały Jagiellońskie 4
Sygnatura IV K 868/21
Data 26.11.2021
Czas trwania 14:50 - 16:50
Skład Katarzyna Skowron - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział IV Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 234, Wały Jagiellońskie 4
Sygnatura IV W 828/21
Data 26.11.2021
Czas trwania 14:40 - 14:48
Skład Katarzyna Skowron - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział IV Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 234, Wały Jagiellońskie 4
Sygnatura IV Ko 1368/21
Data 26.11.2021
Czas trwania 14:30 - 14:38
Skład Katarzyna Skowron - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział I Wydział Cywilny
Sygnatura I C 3323/19
Data 26.11.2021
Czas trwania 13:00 - 15:00
Skład Agnieszka Płocha - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział VI Wydział Rodzinny i Nieletnich
Miejsce rozprawy Sala 201, Grudziądzka 45
Sygnatura VI Nsm 741/20
Data 26.11.2021
Czas trwania 13:00 - 15:00
Skład Monika Michalska - Przewodniczący