W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Kontakt

Sąd Rejonowy w Bydgoszczy

ul. Wały Jagiellońskie 4
85 - 131 Bydgoszcz
 
tel.: 52 58-78-500
fax.: 52 58-78-504

NIP: 953-11-49-225
REGON: 000321483

www.bydgoszcz.sr.gov.pl
oddzial.administracyjny@bydgoszcz.sr.gov.pl

Biuro Obsługi Interesantów
ul. Wały Jagiellońskie 4

II Zespół Kuratorskiej Służby Sądowej wykonujący orzeczenia w sprawach rodzinnych i nieletnich

II Zespół Kuratorskiej Służby Sądowej do wykonywania orzeczeń w sprawach rodzinnych i nieletnich Bydgoszcz - Południe
 
Dane kontaktowe:
Sąd Rejonowy w Bydgoszczy
ul. Grunwaldzka 30
85-236 Bydgoszcz
pokój 21

Tel.: +48 (52) 587 89 14
Fax: +48 (52) 587 89 29
E-mail: IIZK@bydgoszcz.sr.gov.pl        


Kierownik II Zespołu Kuratorskiego
:
kurator specjalista Dorota Bartczak
dyżury – poniedziałek, środa, czwartek
pok. 23

Tel.: +48 (52) 587 89 10


Właściwość miejscowa:
Obejmuje:

  • części miasta Bydgoszczy położone po prawej strony rzeki Brdy
  • Gminy:
  • Białe Błota
  • Nowa Wieś Wielka
  • Solec Kujawski.


Kuratorzy zawodowi pełnią dyżury w godzinach od 8:30 - 14:30 w wyznaczone dni: 

Kurator Dyżur Pokój Tel. e - mail
kurator specjalista
Dorota Bartczak
poniedziałek, środa, czwartek  23 +48 (52) 587 89 10 dorota.bartczak@bydgoszcz.sr.gov.pl
kurator zawodowy 
Paulina Bembnista
poniedziałek, czwartek  25 +48 (52) 587 89 11 paulina.bembnista@bydgoszcz.sr.gov.pl
kurator specjalista
Dorota Budziszewska
środę, piątek 25 +48 (52) 587 89 11
dorota.budziszewska@bydgoszcz.sr.gov.pl
kurator zawodowy
Magdalena Delik 
wtorek, czwartek  22 +48 (52) 587 89 08 magdalena.delik@bydgoszcz.sr.gov.pl
kurator zawodowy
Justyna Dudziak
środa, piątek 26 +48 (52) 587 89 12 justyna.dudziak@bydgoszcz.sr.gov.pl
kurator specjalista
Lucyna Fiszer
środa, piątek 24 +48 (52) 587 89 09
lucyna.fiszer@bydgoszcz.sr.gov.pl

kurator zawodowy   
Bartłomiej Kala

poniedziałek, środa 24 +48 (52) 587 89 09
bartlomiej.kala@bydgoszcz.sr.gov.pl
kurator zawodowy   
Kalina Konecka
wtorek, czwartek  26 +48 (52) 587 89 12 kalina.konecka@bydgoszcz.sr.gov.pl
kurator specjalista
Aleksandra Leszczyńska
poniedziałek, czwartek 26 +48 (52) 587 89 12
aleksandra.leszczynska@bydgoszcz.sr.gov.pl
kurator zawodowy
Anna Morawska 
poniedziałek, czwartek  24 +48 (52) 587 89 09 anna.morawska@bydgoszcz.sr.gov.pl
kurator specjalista 
Aneta Ruba 
wtorek, piątek 24 +48 (52) 587 89 09
aneta.ruba@bydgoszcz.sr.gov.pl
kurator specjalista
Joanna Siedlich
poniedziałek, środa 26 +48 (52) 587 89 12
joanna.siedlich@bydgoszcz.sr.gov.pl
kurator specjalista
Beata Wróbel
wtorek, piątek 23 +48 (52) 587 89 10
beata.wrobel@bydgoszcz.sr.gov.pl
kurator specjalista
Barbara Zelis
wtorek, piątek 22 +48 (52) 587 89 08
barbara.zelis@bydgoszcz.sr.gov.pl

Powiadom znajomego

Powiadom znajomego

* Pole wymagane