E-Wokanda
- Format daty w polu "Data publikacji od" jest nieprawidłowy
- Format daty w polu "Data publikacji do" jest nieprawidłowy
Wydział | VIII Wydział Gospodarczy |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 1, Grudziądzka 45 |
Sygnatura | VIII GC 1006/23 |
Data | 10 .04 .2024 |
Czas trwania | 10:00 - 11:58 |
Skład |
Agnieszka Marczewska-Bałdyga - Przewodniczący |
Wydział | III Wydział Karny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 121 |
Sygnatura | III K 1264/22 |
Data | 10 .04 .2024 |
Czas trwania | 10:00 - 10:43 |
Skład |
Paweł Biziak - Przewodniczący |
Wydział | XII Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 13, Toruńska 64A |
Sygnatura | XII Co 958/20 |
Data | 10 .04 .2024 |
Czas trwania | 10:00 - 10:58 |
Skład |
Beata Fabiańska - Przewodniczący |
Wydział | XIV Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 1.29, Toruńska 64a |
Sygnatura | XIV C 690/23 |
Data | 10 .04 .2024 |
Czas trwania | 10:00 - 10:48 |
Skład |
Alina Paśniewska - Przewodniczący |
Wydział | VI Wydział Rodzinny i Nieletnich |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 201, Grudziądzka 45 |
Sygnatura | VI Nsm 89/24 |
Data | 10 .04 .2024 |
Czas trwania | 10:00 - 10:28 |
Skład |
Magdalena Guzek-Jastrząb - Przewodniczący |
Wydział | II Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 1.46, Toruńska 64a |
Sygnatura | II Ns 1193/21 |
Data | 10 .04 .2024 |
Czas trwania | 10:00 - 10:43 |
Skład |
Monika Szałkowska - Przewodniczący |
Wydział | XIV Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 1.15, Toruńska 64a |
Sygnatura | XIV C 1200/21 |
Data | 10 .04 .2024 |
Czas trwania | 10:00 - 10:28 |
Skład |
Anna Samosiuk - Przewodniczący |
Wydział | V Wydział Rodzinny i Nieletnich |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 12 |
Sygnatura | V Nkd 233/23 |
Data | 10 .04 .2024 |
Czas trwania | 10:00 - 13:58 |
Skład |
Natalia Grajewska-Churska - Przewodniczący |
Wydział | IX Wydział Karny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 221T, Toruńska 64A |
Sygnatura | IX W 568/23 |
Data | 10 .04 .2024 |
Czas trwania | 10:00 - 10:43 |
Skład |
Maciej Owsianik - Przewodniczący |
Wydział | XIV Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 1.29, Toruńska 64a |
Sygnatura | XIV C 199/23 |
Data | 10 .04 .2024 |
Czas trwania | 09:50 - 09:58 |
Skład |
Alina Paśniewska - Przewodniczący |
Wydział | IV Wydział Karny |
---|---|
Sygnatura | IV W 1225/23 |
Data | 10 .04 .2024 |
Czas trwania | 09:50 - 11:50 |
Skład |
Maciej Stpiczyński - Przewodniczący |
Wydział | IV Wydział Karny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 227, Wały Jagiellońskie 4 |
Sygnatura | IV K 1187/23 |
Data | 10 .04 .2024 |
Czas trwania | 09:45 - 10:13 |
Skład |
Michał Lipiński - Przewodniczący |
Wydział | IV Wydział Karny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 234, Wały Jagiellońskie 4 |
Sygnatura | IV W 1214/23 |
Data | 10 .04 .2024 |
Czas trwania | 09:40 - 11:08 |
Skład |
Agnieszka Szczechowska - Przewodniczący |
Wydział | I Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 1.17, Toruńska 64a |
Sygnatura | I C 1787/23 |
Data | 10 .04 .2024 |
Czas trwania | 09:40 - 10:08 |
Skład |
Artur Nawrot - Przewodniczący |
Wydział | I Wydział Cywilny |
---|---|
Sygnatura | I Ns 570/23 |
Data | 10 .04 .2024 |
Czas trwania | 09:30 - 11:30 |
Skład |
Mariola Jakubowska - Przewodniczący |
Wydział | V Wydział Rodzinny i Nieletnich |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 12 |
Sygnatura | V RNs 335/24 |
Data | 10 .04 .2024 |
Czas trwania | 09:30 - 09:58 |
Skład |
Natalia Grajewska-Churska - Przewodniczący |
Wydział | IV Wydział Karny |
---|---|
Sygnatura | IV K 146/24 |
Data | 10 .04 .2024 |
Czas trwania | 09:30 - 11:30 |
Skład |
Maciej Stpiczyński - Przewodniczący |
Wydział | V Wydział Rodzinny i Nieletnich |
---|---|
Sygnatura | V Nsm 112/24 |
Data | 10 .04 .2024 |
Czas trwania | 09:30 - 11:30 |
Skład |
Małgorzata Dudojć-Andrejczyk - Przewodniczący |
Wydział | XI Wydział Karny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 34, Wały Jagiellońskie 4 |
Sygnatura | XI W 929/23 |
Data | 10 .04 .2024 |
Czas trwania | 09:30 - 11:58 |
Skład |
Justyna Mrajska - Przewodniczący |
Wydział | VI Wydział Rodzinny i Nieletnich |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 107, Grudziądzka 45 |
Sygnatura | VI Nsm 1596/23 |
Data | 10 .04 .2024 |
Czas trwania | 09:30 - 11:13 |
Skład |
Anna Piziewicz-Kuczyńska - Przewodniczący |