Sąd Rejonowy w Bydgoszczy

ul. Wały Jagiellońskie 4
85 - 128 Bydgoszcz
 
tel.: 52 58-78-500
fax.: 52 58-78-504

NIP: 953-11-49-225
REGON: 000321483

www.bydgoszcz.sr.gov.pl
oddzial.administracyjny@bydgoszcz.sr.gov.pl

Biuro Obsługi Interesanta
ul. Wały Jagiellońskie 4
85-128 Bydgoszcz pok. 19, 21

ul. Toruńska 64a 
85-023 Bydgoszcz pok. 0.08
tel. + 48 (52) 587 85 00
e-mail: boi@bydgoszcz.sr.gov.pl

E-Wokanda

A pomniejsz czcionkę A standardowy rozmiar A powiększ czcionkę

Rozprawa:

Wydział IV Wydział Karny

Miejsce rozprawy Sala 228, Wały Jagiellońskie 4

Sygnatura IV K 1167/18

Data 02.04.2019

Czas trwania 14:00 - 16:00

Skład Radosław Łukasiewicz
Radosław Łukasiewicz
Radosław Łukasiewicz

Rozprawa:

Wydział VI Wydział Rodzinny i Nieletnich

Miejsce rozprawy Sala 1, Grudziądzka 45

Sygnatura VI RC 484/18

Data 02.04.2019

Czas trwania 14:00 - 14:28

Skład Karolina Bieńkowska
Karolina Bieńkowska
Karolina Bieńkowska

Rozprawa:

Wydział VI Wydział Rodzinny i Nieletnich

Miejsce rozprawy Sala 202, Grudziądzka 45

Sygnatura VI RNs 1416/18

Data 02.04.2019

Czas trwania 14:00 - 14:28

Skład Marlena Jarzembkowska-Kulawiak
Marlena Jarzembkowska-Kulawiak
Marlena Jarzembkowska-Kulawiak

Rozprawa:

Wydział IX Wydział Karny

Miejsce rozprawy Sala 123, Nowy Rynek 10

Sygnatura IX K 703/18

Data 02.04.2019

Czas trwania 13:50 - 13:58

Skład Małgorzata Juszczak - Krzyżanowska
Małgorzata Juszczak - Krzyżanowska
Małgorzata Juszczak - Krzyżanowska

Rozprawa:

Wydział II Wydział Cywilny

Miejsce rozprawy Sala 1.11, Toruńska 64a

Sygnatura II Ns 2070/16

Data 02.04.2019

Czas trwania 13:40 - 13:58

Skład Michał Zalewski
Michał Zalewski
Michał Zalewski

Rozprawa:

Wydział IV Wydział Karny

Miejsce rozprawy Sala 233, Wały Jagiellońskie 4

Sygnatura IV K 1137/18

Data 02.04.2019

Czas trwania 13:30 - 13:58

Skład Katarzyna Skowron
Katarzyna Skowron
Katarzyna Skowron

Rozprawa:

Wydział VII Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych

Miejsce rozprawy Sala 1.37, Toruńska 64a

Sygnatura VII U 584/18

Data 02.04.2019

Czas trwania 13:30 - 15:30

Skład Aneta Marciniak
Aneta Marciniak
Aneta Marciniak

Rozprawa:

Wydział I Wydział Cywilny

Miejsce rozprawy Sala 1.27, Toruńska 64a

Sygnatura I C 2056/15

Data 02.04.2019

Czas trwania 13:30 - 13:58

Skład Grzegorz Zieliński
Grzegorz Zieliński
Grzegorz Zieliński

Rozprawa:

Wydział IV Wydział Karny

Miejsce rozprawy Sala 234, Wały Jagiellońskie 4

Sygnatura IV K 268/18

Data 02.04.2019

Czas trwania 13:30 - 14:28

Skład Bartosz Lau
Bartosz Lau
Bartosz Lau

Rozprawa:

Wydział IX Wydział Karny

Miejsce rozprawy Sala 20, Nowy Rynek 10

Sygnatura IX K 550/18

Data 02.04.2019

Czas trwania 13:30 - 15:30

Skład Anna Dębska-Pucińska
Anna Dębska-Pucińska
Anna Dębska-Pucińska

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij