Sąd Rejonowy w Bydgoszczy

ul. Wały Jagiellońskie 4
85 - 128 Bydgoszcz
 
tel.: 52 58-78-500
fax.: 52 58-78-504

NIP: 953-11-49-225
REGON: 000321483

www.bydgoszcz.sr.gov.pl
oddzial.administracyjny@bydgoszcz.sr.gov.pl

Biuro Obsługi Interesanta
ul. Wały Jagiellońskie 4
85-128 Bydgoszcz pok. 19, 21

ul. Toruńska 64a 
85-023 Bydgoszcz pok. 0.08
tel. + 48 (52) 587 85 00
e-mail: boi@bydgoszcz.sr.gov.pl

E-Wokanda

A pomniejsz czcionkę A standardowy rozmiar A powiększ czcionkę

Rozprawa:

Wydział I Wydział Cywilny

Miejsce rozprawy Sala 2.22, Toruńska 64a

Sygnatura I C 1308/19

Data 03.10.2019

Czas trwania 13:25 - 13:28

Skład Monika Michalska
Monika Michalska
Monika Michalska

Rozprawa:

Wydział II Wydział Cywilny

Miejsce rozprawy Sala 1.11, Toruńska 64a

Sygnatura II Ns 863/19

Data 03.10.2019

Czas trwania 13:20 - 13:58

Skład Michał Zalewski
Michał Zalewski
Michał Zalewski

Rozprawa:

Wydział I Wydział Cywilny

Miejsce rozprawy Sala 1.23, Toruńska 64

Sygnatura I C 1437/19

Data 03.10.2019

Czas trwania 13:20 - 13:58

Skład Paweł Kociałkowski
Paweł Kociałkowski
Paweł Kociałkowski

Rozprawa:

Wydział VI Wydział Rodzinny i Nieletnich

Miejsce rozprawy Sala 201, Grudziądzka 45

Sygnatura VI RC 519/18

Data 03.10.2019

Czas trwania 13:15 - 14:43

Skład Karolina Bieńkowska
Karolina Bieńkowska
Karolina Bieńkowska

Rozprawa:

Wydział I Wydział Cywilny

Miejsce rozprawy Sala 1.27, Toruńska 64a

Sygnatura I C 1875/18

Data 03.10.2019

Czas trwania 13:15 - 13:58

Skład Grzegorz Zieliński
Grzegorz Zieliński
Grzegorz Zieliński

Rozprawa:

Wydział I Wydział Cywilny

Miejsce rozprawy Sala 2.22, Toruńska 64a

Sygnatura I C 1296/19

Data 03.10.2019

Czas trwania 13:15 - 13:23

Skład Monika Michalska
Monika Michalska
Monika Michalska

Rozprawa:

Wydział II Wydział Cywilny

Miejsce rozprawy Sala 1.46, Toruńska 64a

Sygnatura II Ns 1887/18

Data 03.10.2019

Czas trwania 13:10 - 13:28

Skład Karolina Lubińska
Karolina Lubińska
Karolina Lubińska

Rozprawa:

Wydział II Wydział Cywilny

Miejsce rozprawy Sala 1.12, Toruńska 64a

Sygnatura II Ns 959/19

Data 03.10.2019

Czas trwania 13:10 - 13:23

Skład Krzysztof Gierszewski
Krzysztof Gierszewski
Krzysztof Gierszewski

Rozprawa:

Wydział XI Wydział Karny

Miejsce rozprawy Sala 34, Wały Jagiellońskie 4

Sygnatura XI W 249/19

Data 03.10.2019

Czas trwania 13:00 - 15:00

Skład Jarosław Błażejewski
Jarosław Błażejewski
Jarosław Błażejewski

Rozprawa:

Wydział IV Wydział Karny

Miejsce rozprawy Sala 234, Wały Jagiellońskie 4

Sygnatura IV K 199/19

Data 03.10.2019

Czas trwania 13:00 - 13:43

Skład Bartosz Lau
Bartosz Lau
Bartosz Lau

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij