E-Wokanda
- Format daty w polu "Data publikacji od" jest nieprawidłowy
- Format daty w polu "Data publikacji do" jest nieprawidłowy
Wydział | II Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 1.11, Toruńska 64a |
Sygnatura | II Ns 783/23 |
Data | 30 .04 .2024 |
Czas trwania | 12:00 - 12:38 |
Skład |
Michał Zalewski - Przewodniczący |
Wydział | XI Wydział Karny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 23, Wały Jagielońskie 4 |
Sygnatura | XI K 838/22 |
Data | 30 .04 .2024 |
Czas trwania | 12:00 - 12:58 |
Skład |
Łukasz Gościniak - Przewodniczący |
Wydział | IV Wydział Karny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 233, Wały Jagiellońskie 4 |
Sygnatura | IV W 239/24 |
Data | 30 .04 .2024 |
Czas trwania | 11:30 - 11:58 |
Skład |
Bartosz Lau - Przewodniczący |
Wydział | I Wydział Cywilny |
---|---|
Sygnatura | I Ns 65/20 |
Data | 30 .04 .2024 |
Czas trwania | 11:30 - 13:30 |
Skład |
Agnieszka Marszałek - Przewodniczący |
Wydział | XIV Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 1.29, Toruńska 64a |
Sygnatura | XIV C 105/22 |
Data | 30 .04 .2024 |
Czas trwania | 11:30 - 11:58 |
Skład |
Małgorzata Bojko-Horodeńska - Przewodniczący |
Wydział | XI Wydział Karny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 23, Wały Jagielońskie 4 |
Sygnatura | XI K 102/24 |
Data | 30 .04 .2024 |
Czas trwania | 11:30 - 11:58 |
Skład |
Łukasz Gościniak - Przewodniczący |
Wydział | XI Wydział Karny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 25, Wały Jagiellońskie 4 |
Sygnatura | XI K 661/23 |
Data | 30 .04 .2024 |
Czas trwania | 11:00 - 13:00 |
Skład |
Katarzyna Chart - Przewodniczący |
Wydział | V Wydział Rodzinny i Nieletnich |
---|---|
Sygnatura | V Nsm 457/22 |
Data | 30 .04 .2024 |
Czas trwania | 11:00 - 13:00 |
Wydział | I Wydział Cywilny |
---|---|
Sygnatura | I C 360/22 |
Data | 30 .04 .2024 |
Czas trwania | 11:00 - 13:00 |
Skład |
Agnieszka Marszałek - Przewodniczący |
Wydział | IV Wydział Karny |
---|---|
Sygnatura | IV W 267/24 |
Data | 30 .04 .2024 |
Czas trwania | 10:40 - 12:40 |
Skład |
Maciej Stpiczyński - Przewodniczący |