E-Wokanda
- Format daty w polu "Data publikacji od" jest nieprawidłowy
- Format daty w polu "Data publikacji do" jest nieprawidłowy
Wydział | V Wydział Rodzinny i Nieletnich |
---|---|
Sygnatura | V RC 521/23 |
Data | 23 .05 .2024 |
Czas trwania | 14:40 - 16:40 |
Wydział | IV Wydział Karny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 228, Wały Jagiellońskie 4 |
Sygnatura | IV K 1304/23 |
Data | 23 .05 .2024 |
Czas trwania | 14:30 - 16:30 |
Skład |
Katarzyna Skowron - Przewodniczący |
Wydział | VI Wydział Rodzinny i Nieletnich |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 202, Grudziądzka 45 |
Sygnatura | VI Nsm 1313/23 |
Data | 23 .05 .2024 |
Czas trwania | 14:30 - 16:30 |
Skład |
Monika Filipiak - Przewodniczący |
Wydział | IV Wydział Karny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 228, Wały Jagiellońskie 4 |
Sygnatura | IV K 253/24 |
Data | 23 .05 .2024 |
Czas trwania | 14:15 - 14:28 |
Skład |
Katarzyna Skowron - Przewodniczący |
Wydział | VI Wydział Rodzinny i Nieletnich |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 202, Grudziądzka 45 |
Sygnatura | VI RC 647/22 |
Data | 23 .05 .2024 |
Czas trwania | 14:15 - 14:28 |
Skład |
Monika Filipiak - Przewodniczący |
Wydział | IX Wydział Karny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 221T, Toruńska 64A |
Sygnatura | IX W 362/23 |
Data | 23 .05 .2024 |
Czas trwania | 14:15 - 16:15 |
Skład |
Maciej Owsianik - Przewodniczący |
Wydział | IV Wydział Karny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 233, Wały Jagiellońskie 4 |
Sygnatura | IV K 158/24 |
Data | 23 .05 .2024 |
Czas trwania | 14:00 - 16:00 |
Skład |
Bartosz Lau - Przewodniczący |
Wydział | IV Wydział Karny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 228, Wały Jagiellońskie 4 |
Sygnatura | IV Ko 560/24 |
Data | 23 .05 .2024 |
Czas trwania | 14:00 - 14:13 |
Skład |
Katarzyna Skowron - Przewodniczący |
Wydział | VI Wydział Rodzinny i Nieletnich |
---|---|
Sygnatura | VI Nsm 11/24 |
Data | 23 .05 .2024 |
Czas trwania | 14:00 - 16:00 |
Wydział | VIII Wydział Gospodarczy |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 1, Grudziądzka 45 |
Sygnatura | VIII GC 4/24 |
Data | 23 .05 .2024 |
Czas trwania | 14:00 - 16:00 |
Skład |
Sylwia Roszak - Przewodniczący |
Wydział | VIII Wydział Gospodarczy |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 2, Grudziądzka 45 |
Sygnatura | VIII GC 340/24 |
Data | 23 .05 .2024 |
Czas trwania | 14:00 - 16:00 |
Skład |
Joanna Bartkowska - Przewodniczący |
Wydział | V Wydział Rodzinny i Nieletnich |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 112, Grudziądzka 45 |
Sygnatura | V RNs 1942/23 |
Data | 23 .05 .2024 |
Czas trwania | 14:00 - 16:00 |
Skład |
Aleksandra Redyk - Przewodniczący |
Wydział | V Wydział Rodzinny i Nieletnich |
---|---|
Sygnatura | V RC 15/24 |
Data | 23 .05 .2024 |
Czas trwania | 14:00 - 16:00 |
Wydział | XI Wydział Karny |
---|---|
Sygnatura | XI Kp 168/24 |
Data | 23 .05 .2024 |
Czas trwania | 13:50 - 15:50 |
Skład |
Joanna Mrozińska - Przewodniczący |
Wydział | IV Wydział Karny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 228, Wały Jagiellońskie 4 |
Sygnatura | IV Ko 559/24 |
Data | 23 .05 .2024 |
Czas trwania | 13:45 - 13:58 |
Skład |
Katarzyna Skowron - Przewodniczący |
Wydział | IV Wydział Karny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 234, Wały Jagiellońskie 4 |
Sygnatura | IV Kp 134/24 |
Data | 23 .05 .2024 |
Czas trwania | 13:45 - 15:45 |
Skład |
Michał Lipiński - Przewodniczący |
Wydział | XI Wydział Karny |
---|---|
Sygnatura | XI Kp 166/24 |
Data | 23 .05 .2024 |
Czas trwania | 13:40 - 15:40 |
Skład |
Joanna Mrozińska - Przewodniczący |
Wydział | XI Wydział Karny |
---|---|
Sygnatura | XI Ko 475/24 |
Data | 23 .05 .2024 |
Czas trwania | 13:30 - 15:30 |
Skład |
Joanna Mrozińska - Przewodniczący |
Wydział | VI Wydział Rodzinny i Nieletnich |
---|---|
Sygnatura | VI Nsm 88/24 |
Data | 23 .05 .2024 |
Czas trwania | 13:30 - 15:30 |
Wydział | V Wydział Rodzinny i Nieletnich |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 111, Grudziądzka 45 |
Sygnatura | V Nsm 1032/23 |
Data | 23 .05 .2024 |
Czas trwania | 13:30 - 15:30 |
Wydział | XI Wydział Karny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 23, Wały Jagielońskie 4 |
Sygnatura | XI Ko 405/24 |
Data | 23 .05 .2024 |
Czas trwania | 13:30 - 15:30 |
Skład |
Agnieszka Kalinowska-Sługocka - Przewodniczący |
Wydział | V Wydział Rodzinny i Nieletnich |
---|---|
Sygnatura | V Nkd 292/23 |
Data | 23 .05 .2024 |
Czas trwania | 13:30 - 15:30 |
Skład |
Dorota Wiese-Stefanek - Przewodniczący |
Wydział | XIV Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 1.29, Toruńska 64a |
Sygnatura | XIV C 3919/19 |
Data | 23 .05 .2024 |
Czas trwania | 13:30 - 15:30 |
Skład |
Małgorzata Bojko-Horodeńska - Przewodniczący |
Wydział | XIV Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 1.15, Toruńska 64a |
Sygnatura | XIV C 1990/23 |
Data | 23 .05 .2024 |
Czas trwania | 13:30 - 15:30 |
Skład |
Magdalena Gawryszak - Przewodniczący |
Wydział | III Wydział Karny |
---|---|
Sygnatura | III Kop 2/24 |
Data | 23 .05 .2024 |
Czas trwania | 13:30 - 15:30 |
Skład |
Krzysztof Kurowski - Przewodniczący |