Sąd Rejonowy w Bydgoszczy

ul. Wały Jagiellońskie 4
85 - 128 Bydgoszcz
 
tel.: 52 58-78-500
fax.: 52 58-78-504

NIP: 953-11-49-225
REGON: 000321483

www.bydgoszcz.sr.gov.pl
oddzial.administracyjny@bydgoszcz.sr.gov.pl

Biuro Obsługi Interesanta
ul. Wały Jagiellońskie 4
85-128 Bydgoszcz pok. 19, 21

ul. Toruńska 64a 
85-023 Bydgoszcz pok. 0.08
tel. + 48 (52) 587 85 00
e-mail: boi@bydgoszcz.sr.gov.pl

E-Wokanda

A pomniejsz czcionkę A standardowy rozmiar A powiększ czcionkę

Rozprawa:

Wydział VIII Wydział Gospodarczy

Sygnatura VIII GC 3257/18

Data 05.03.2019

Czas trwania 14:45 - 16:45

Skład Agnieszka Marczewska-Bałdyga
Agnieszka Marczewska-Bałdyga
Agnieszka Marczewska-Bałdyga

Rozprawa:

Wydział II Wydział Cywilny

Miejsce rozprawy Sala 1.11, Toruńska 64a

Sygnatura II Ns 2429/18

Data 05.03.2019

Czas trwania 14:40 - 16:40

Skład Michał Zalewski
Michał Zalewski
Michał Zalewski

Rozprawa:

Wydział VI Wydział Rodzinny i Nieletnich

Miejsce rozprawy Sala 202, Grudziądzka 45

Sygnatura VI Nsm 1171/18

Data 05.03.2019

Czas trwania 14:30 - 16:30

Skład Marlena Jarzembkowska-Kulawiak
Marlena Jarzembkowska-Kulawiak
Marlena Jarzembkowska-Kulawiak

Rozprawa:

Wydział VII Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych

Miejsce rozprawy Sala 1.48, Toruńska 64a

Sygnatura VII U 868/18

Data 05.03.2019

Czas trwania 14:30 - 16:30

Skład Marcin Winczewski
Marcin Winczewski
Marcin Winczewski

Rozprawa:

Wydział XI Wydział Karny

Miejsce rozprawy Sala 34, Wały Jagiellońskie 4

Sygnatura XI K 33/19

Data 05.03.2019

Czas trwania 14:30 - 16:30

Skład Joanna Mrozińska
Joanna Mrozińska
Joanna Mrozińska

Rozprawa:

Wydział II Wydział Cywilny

Miejsce rozprawy Sala 1.11, Toruńska 64a

Sygnatura II Ns 2355/18

Data 05.03.2019

Czas trwania 14:20 - 14:38

Skład Michał Zalewski
Michał Zalewski
Michał Zalewski

Rozprawa:

Wydział IV Wydział Karny

Miejsce rozprawy Sala 233, Wały Jagiellońskie 4

Sygnatura IV Ko 771/18

Data 05.03.2019

Czas trwania 14:15 - 14:28

Skład Radosław Łukasiewicz
Radosław Łukasiewicz
Radosław Łukasiewicz

Rozprawa:

Wydział VIII Wydział Gospodarczy

Sygnatura VIII GC 2097/18

Data 05.03.2019

Czas trwania 14:15 - 16:15

Skład Agnieszka Marczewska-Bałdyga
Agnieszka Marczewska-Bałdyga
Agnieszka Marczewska-Bałdyga

Rozprawa:

Wydział II Wydział Cywilny

Miejsce rozprawy Sala 1.12, Toruńska 64a

Sygnatura II Ns 2636/18

Data 05.03.2019

Czas trwania 14:00 - 16:00

Skład Łukasz Szempliński
Łukasz Szempliński
Łukasz Szempliński

Rozprawa:

Wydział I Wydział Cywilny

Miejsce rozprawy Sala 1.23, Toruńska 64

Sygnatura I C 379/19

Data 05.03.2019

Czas trwania 14:00 - 16:00

Skład Paweł Kociałkowski
Paweł Kociałkowski
Paweł Kociałkowski

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij