Sąd Rejonowy w Bydgoszczy

ul. Wały Jagiellońskie 4
85 - 128 Bydgoszcz
 
tel.: 52 58-78-500
fax.: 52 58-78-504

NIP: 953-11-49-225
REGON: 000321483

www.bydgoszcz.sr.gov.pl
oddzial.administracyjny@bydgoszcz.sr.gov.pl

Biuro Obsługi Interesanta
ul. Wały Jagiellońskie 4
85-128 Bydgoszcz pok. 19, 21

ul. Toruńska 64a 
85-023 Bydgoszcz pok. 0.08
tel. + 48 (52) 587 85 00
e-mail: boi@bydgoszcz.sr.gov.pl

E-Wokanda

A pomniejsz czcionkę A standardowy rozmiar A powiększ czcionkę

Rozprawa:

Wydział VIII Wydział Gospodarczy

Miejsce rozprawy Sala 2, Grudziądzka 45

Sygnatura VIII GC 3842/17

Data 30.04.2019

Czas trwania 15:05 - 17:05

Skład Agnieszka Marczewska-Bałdyga
Agnieszka Marczewska-Bałdyga
Agnieszka Marczewska-Bałdyga

Rozprawa:

Wydział VIII Wydział Gospodarczy

Miejsce rozprawy Sala 2, Grudziądzka 45

Sygnatura VIII GC 2418/18

Data 30.04.2019

Czas trwania 15:00 - 15:03

Skład Agnieszka Marczewska-Bałdyga
Agnieszka Marczewska-Bałdyga
Agnieszka Marczewska-Bałdyga

Rozprawa:

Wydział VII Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych

Miejsce rozprawy Sala 1.48, Toruńska 64a

Sygnatura VII U 16/19

Data 30.04.2019

Czas trwania 14:40 - 16:40

Skład Marcin Winczewski
Marcin Winczewski
Marcin Winczewski

Rozprawa:

Wydział VI Wydział Rodzinny i Nieletnich

Miejsce rozprawy Sala 202, Grudziądzka 45

Sygnatura VI RNs 774/18

Data 30.04.2019

Czas trwania 14:30 - 16:30

Skład Marlena Jarzembkowska-Kulawiak
Marlena Jarzembkowska-Kulawiak
Marlena Jarzembkowska-Kulawiak

Rozprawa:

Wydział XI Wydział Karny

Miejsce rozprawy Sala 34, Wały Jagiellońskie 4

Sygnatura XI Kp 86/19

Data 30.04.2019

Czas trwania 14:15 - 14:58

Skład Joanna Mrozińska
Joanna Mrozińska
Joanna Mrozińska

Rozprawa:

Wydział IX Wydział Karny

Miejsce rozprawy Sala 13, Nowy Rynek 10

Sygnatura IX W 618/18

Data 30.04.2019

Czas trwania 14:00 - 16:00

Skład Adam Mioduszewski
Adam Mioduszewski
Adam Mioduszewski

Rozprawa:

Wydział I Wydział Cywilny

Miejsce rozprawy Sala 1.27, Toruńska 64a

Sygnatura I C 3061/16

Data 30.04.2019

Czas trwania 14:00 - 16:00

Skład Grzegorz Zieliński
Grzegorz Zieliński
Grzegorz Zieliński

Rozprawa:

Wydział VI Wydział Rodzinny i Nieletnich

Sygnatura VI Nsm 1081/18

Data 30.04.2019

Czas trwania 14:00 - 16:00

Skład Barbara Łapka
Barbara Łapka

Rozprawa:

Wydział VI Wydział Rodzinny i Nieletnich

Miejsce rozprawy Sala 202, Grudziądzka 45

Sygnatura VI Nkd 10/19

Data 30.04.2019

Czas trwania 14:00 - 14:28

Skład Marlena Jarzembkowska-Kulawiak
Marlena Jarzembkowska-Kulawiak
Marlena Jarzembkowska-Kulawiak

Rozprawa:

Wydział I Wydział Cywilny

Sygnatura I C 769/18

Data 30.04.2019

Czas trwania 13:45 - 15:45

Skład Aleksandra Smólska-Kreft
Aleksandra Smólska-Kreft
Aleksandra Smólska-Kreft

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij