Sąd Rejonowy w Bydgoszczy

ul. Wały Jagiellońskie 4
85 - 128 Bydgoszcz
 
tel.: 52 58-78-500
fax.: 52 58-78-504

NIP: 953-11-49-225
REGON: 000321483

www.bydgoszcz.sr.gov.pl
oddzial.administracyjny@bydgoszcz.sr.gov.pl

Biuro Obsługi Interesanta
ul. Wały Jagiellońskie 4
85-128 Bydgoszcz pok. 19, 21

ul. Toruńska 64a 
85-023 Bydgoszcz pok. 0.08
tel. + 48 (52) 587 85 00
e-mail: boi@bydgoszcz.sr.gov.pl

E-Wokanda

A pomniejsz czcionkę A standardowy rozmiar A powiększ czcionkę

Rozprawa:

Wydział V Wydział Rodzinny i Nieletnich

Sygnatura V RNs 518/18

Data 18.03.2019

Czas trwania 09:00 - 11:00

Skład Anna Trochanowska-Wojtycka
Anna Trochanowska-Wojtycka

Rozprawa:

Wydział V Wydział Rodzinny i Nieletnich

Miejsce rozprawy Sala 111, Grudziądzka 45

Sygnatura V RC 785/18

Data 18.03.2019

Czas trwania 09:00 - 09:38

Skład Natalia Grajewska-Pałubicka
Natalia Grajewska-Pałubicka
Natalia Grajewska-Pałubicka

Rozprawa:

Wydział II Wydział Cywilny

Miejsce rozprawy Sala 1.12, Toruńska 64a

Sygnatura II Ns 1726/18

Data 18.03.2019

Czas trwania 09:00 - 09:58

Skład Krzysztof Gierszewski
Krzysztof Gierszewski
Krzysztof Gierszewski

Rozprawa:

Wydział IX Wydział Karny

Miejsce rozprawy Sala 13, Nowy Rynek 10

Sygnatura IX Kop 2/19

Data 18.03.2019

Czas trwania 08:55 - 08:58

Skład Anna Dębska-Pucińska
Anna Dębska-Pucińska
Anna Dębska-Pucińska

Rozprawa:

Wydział IX Wydział Karny

Miejsce rozprawy Sala 123, Nowy Rynek 10

Sygnatura IX K 979/18

Data 18.03.2019

Czas trwania 08:50 - 08:58

Skład Małgorzata Juszczak - Krzyżanowska
Małgorzata Juszczak - Krzyżanowska
Małgorzata Juszczak - Krzyżanowska

Rozprawa:

Wydział IX Wydział Karny

Miejsce rozprawy Sala 13, Nowy Rynek 10

Sygnatura IX K 1001/18

Data 18.03.2019

Czas trwania 08:50 - 08:53

Skład Anna Dębska-Pucińska
Anna Dębska-Pucińska
Anna Dębska-Pucińska

Rozprawa:

Wydział VI Wydział Rodzinny i Nieletnich

Miejsce rozprawy Sala 304, Grudziądzka 45

Sygnatura VI RNs 157/19

Data 18.03.2019

Czas trwania 08:50 - 08:58

Skład Ewa Sulima
Ewa Sulima
Ewa Sulima

Rozprawa:

Wydział V Wydział Rodzinny i Nieletnich

Sygnatura V Nsm 118/19

Data 18.03.2019

Czas trwania 08:50 - 10:50

Skład Anna Trochanowska-Wojtycka
Anna Trochanowska-Wojtycka

Rozprawa:

Wydział VIII Wydział Gospodarczy

Miejsce rozprawy Sala 112, Grudziądzka 45

Sygnatura VIII GC 467/19

Data 18.03.2019

Czas trwania 08:50 - 08:58

Skład Eliza Grzybowska
Eliza Grzybowska
Eliza Grzybowska

Rozprawa:

Wydział II Wydział Cywilny

Miejsce rozprawy Sala 1.11, Toruńska 64a

Sygnatura II Ns 1689/16

Data 18.03.2019

Czas trwania 08:40 - 09:18

Skład Michał Zalewski
Michał Zalewski
Michał Zalewski

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij