Sąd Rejonowy w Bydgoszczy

ul. Wały Jagiellońskie 4
85 - 128 Bydgoszcz
 
tel.: 52 58-78-500
fax.: 52 58-78-504

NIP: 953-11-49-225
REGON: 000321483

www.bydgoszcz.sr.gov.pl
oddzial.administracyjny@bydgoszcz.sr.gov.pl

Biuro Obsługi Interesanta
ul. Wały Jagiellońskie 4
85-128 Bydgoszcz pok. 19, 21

ul. Toruńska 64a 
85-023 Bydgoszcz pok. 0.08
tel. + 48 (52) 587 85 00
e-mail: boi@bydgoszcz.sr.gov.pl

E-WOKANDA

A pomniejsz czcionkę A standardowy rozmiar A powiększ czcionkę

Rozprawa:

Wydział V Wydział Rodzinny i Nieletnich

Sygnatura V RNs 1130/19

Data 30.01.2020

Czas trwania 15:00 - 17:00

Skład Natalia Grajewska-Pałubicka
Natalia Grajewska-Pałubicka
Natalia Grajewska-Pałubicka

Rozprawa:

Wydział XI Wydział Karny

Miejsce rozprawy Sala 23, Wały Jagielońskie 4

Sygnatura XI W 663/19

Data 30.01.2020

Czas trwania 14:40 - 16:40

Skład Katarzyna Chart
Katarzyna Chart
Katarzyna Chart

Rozprawa:

Wydział V Wydział Rodzinny i Nieletnich

Sygnatura V RNs 721/19

Data 30.01.2020

Czas trwania 14:40 - 16:40

Skład Marzena Kalocińska
Marzena Kalocińska
Marzena Kalocińska

Rozprawa:

Wydział V Wydział Rodzinny i Nieletnich

Sygnatura V Nsm 1294/19

Data 30.01.2020

Czas trwania 14:30 - 16:30

Skład Marzena Kalocińska
Marzena Kalocińska
Marzena Kalocińska

Rozprawa:

Wydział VIII Wydział Gospodarczy

Miejsce rozprawy Sala 2, Grudziądzka 45

Sygnatura VIII GC 880/19

Data 30.01.2020

Czas trwania 14:20 - 16:20

Skład Agnieszka Miler-Kłosińska
Agnieszka Miler-Kłosińska
Agnieszka Miler-Kłosińska

Rozprawa:

Wydział VIII Wydział Gospodarczy

Miejsce rozprawy Sala 2, Grudziądzka 45

Sygnatura VIII GC 2232/19

Data 30.01.2020

Czas trwania 14:20 - 16:20

Skład Agnieszka Miler-Kłosińska
Agnieszka Miler-Kłosińska
Agnieszka Miler-Kłosińska

Rozprawa:

Wydział II Wydział Cywilny

Miejsce rozprawy Sala 1.12, Toruńska 64a

Sygnatura II Ns 2453/18

Data 30.01.2020

Czas trwania 14:15 - 16:15

Skład Krzysztof Gierszewski
Krzysztof Gierszewski
Krzysztof Gierszewski

Rozprawa:

Wydział VIII Wydział Gospodarczy

Miejsce rozprawy Sala 2, Grudziądzka 45

Sygnatura VIII GC 2323/19

Data 30.01.2020

Czas trwania 14:10 - 14:18

Skład Agnieszka Miler-Kłosińska
Agnieszka Miler-Kłosińska
Agnieszka Miler-Kłosińska

Rozprawa:

Wydział IV Wydział Karny

Miejsce rozprawy Sala 234, Wały Jagiellońskie 4

Sygnatura IV K 956/19

Data 30.01.2020

Czas trwania 14:00 - 16:00

Skład Bartosz Lau
Bartosz Lau
Bartosz Lau

Rozprawa:

Wydział VIII Wydział Gospodarczy

Miejsce rozprawy Sala 2, Grudziądzka 45

Sygnatura VIII GC 2409/19

Data 30.01.2020

Czas trwania 14:00 - 14:08

Skład Agnieszka Miler-Kłosińska
Agnieszka Miler-Kłosińska
Agnieszka Miler-Kłosińska

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij