W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Sąd Rejonowy w Bydgoszczy

ul. Wały Jagiellońskie 4
85 - 128 Bydgoszcz
 
tel.: 52 58-78-500
fax.: 52 58-78-504

NIP: 953-11-49-225
REGON: 000321483

www.bydgoszcz.sr.gov.pl
oddzial.administracyjny@bydgoszcz.sr.gov.pl

Biuro Obsługi Interesanta
ul. Wały Jagiellońskie 4
85-128 Bydgoszcz pok. 19, 21

ul. Toruńska 64a 
85-023 Bydgoszcz pok. 0.08
tel. + 48 (52) 587 85 00
e-mail: boi@bydgoszcz.sr.gov.pl
Kontakt
Sąd Rejonowy w Bydgoszczy

ul. Wały Jagiellońskie 4
85 - 128 Bydgoszcz
 
tel.: 52 58-78-500
fax.: 52 58-78-504

NIP: 953-11-49-225
REGON: 000321483

www.bydgoszcz.sr.gov.pl
oddzial.administracyjny@bydgoszcz.sr.gov.pl

Biuro Obsługi Interesanta
ul. Wały Jagiellońskie 4
85-128 Bydgoszcz pok. 19, 21

ul. Toruńska 64a 
85-023 Bydgoszcz pok. 0.08
tel. + 48 (52) 587 85 00
e-mail: boi@bydgoszcz.sr.gov.pl

E-Wokanda

Rozprawa:

Wydział VI Wydział Rodzinny i Nieletnich

Miejsce rozprawy Sala 212, Grudziądzka 45

Sygnatura VI Nsm 768/20

Data 02.12.2020

Czas trwania 09:00 - 09:58

Skład Monika Michalska - Przewodniczący

Rozprawa:

Wydział VI Wydział Rodzinny i Nieletnich

Miejsce rozprawy Sala 201, Grudziądzka 45

Sygnatura VI Nsm 926/20

Data 02.12.2020

Czas trwania 09:00 - 11:00

Skład Magdalena Guzek-Jastrząb - Przewodniczący

Rozprawa:

Wydział XV Wydział Gospodarczy

Miejsce rozprawy Sala 138, Toruńska 64A

Sygnatura XV Gzd 37/19

Data 02.12.2020

Czas trwania 09:00 - 11:00

Skład Dorota Podolska-Skwierczyńska - Przewodniczący

Rozprawa:

Wydział III Wydział Karny

Miejsce rozprawy Sala 119A, Wały Jagiellońskie 4

Sygnatura III K 579/20

Data 02.12.2020

Czas trwania 09:00 - 09:13

Skład Jakub Kościerzyński - Przewodniczący

Rozprawa:

Wydział IV Wydział Karny

Miejsce rozprawy Sala 233, Wały Jagiellońskie 4

Sygnatura IV K 537/20

Data 02.12.2020

Czas trwania 09:00 - 09:18

Skład Maciej Stpiczyński - Przewodniczący

Rozprawa:

Wydział VIII Wydział Gospodarczy

Miejsce rozprawy Sala 1, Grudziądzka 45

Sygnatura VIII GC 701/20

Data 02.12.2020

Czas trwania 09:00 - 10:58

Skład Agnieszka Marczewska-Bałdyga - Przewodniczący

Rozprawa:

Wydział V Wydział Rodzinny i Nieletnich

Sygnatura V Nsm 156/20

Data 02.12.2020

Czas trwania 09:00 - 11:00

Rozprawa:

Wydział XIV Wydział Cywilny

Sygnatura XIV Ns 159/19

Data 02.12.2020

Czas trwania 09:00 - 11:00

Skład Michał Minkiewicz - Przewodniczący

Rozprawa:

Wydział IV Wydział Karny

Miejsce rozprawy Sala 228, Wały Jagiellońskie 4

Sygnatura IV Ko 947/20

Data 01.12.2020

Czas trwania 15:00 - 17:00

Skład Radosław Łukasiewicz - Przewodniczący

Rozprawa:

Wydział III Wydział Karny

Miejsce rozprawy Sala 34, Wały Jagiellońskie 4

Sygnatura III Ko 1002/20

Data 01.12.2020

Czas trwania 14:45 - 16:45

Skład Bartosz Jankowski - Przewodniczący

Rozprawa:

Wydział IV Wydział Karny

Sygnatura IV Ko 1317/20

Data 01.12.2020

Czas trwania 14:30 - 16:30

Skład Katarzyna Skowron - Przewodniczący

Rozprawa:

Wydział V Wydział Rodzinny i Nieletnich

Miejsce rozprawy Sala 111, Grudziądzka 45

Sygnatura V Nkd 310/19

Data 01.12.2020

Czas trwania 14:30 - 16:30

Rozprawa:

Wydział III Wydział Karny

Miejsce rozprawy Sala 34, Wały Jagiellońskie 4

Sygnatura III Ko 980/20

Data 01.12.2020

Czas trwania 14:20 - 14:43

Skład Bartosz Jankowski - Przewodniczący

Rozprawa:

Wydział IX Wydział Karny

Sygnatura IX K 720/19

Data 01.12.2020

Czas trwania 14:00 - 16:00

Rozprawa:

Wydział III Wydział Karny

Miejsce rozprawy Sala 34, Wały Jagiellońskie 4

Sygnatura III K 884/19

Data 01.12.2020

Czas trwania 14:00 - 14:18

Skład Bartosz Jankowski - Przewodniczący

Rozprawa:

Wydział VIII Wydział Gospodarczy

Miejsce rozprawy Sala 1, Grudziądzka 45

Sygnatura VIII GC 1178/20

Data 01.12.2020

Czas trwania 14:00 - 16:00

Skład Marcin Królikowski - Przewodniczący

Rozprawa:

Wydział IV Wydział Karny

Miejsce rozprawy Sala 228, Wały Jagiellońskie 4

Sygnatura IV K 479/20

Data 01.12.2020

Czas trwania 14:00 - 14:58

Skład Radosław Łukasiewicz - Przewodniczący

Rozprawa:

Wydział VI Wydział Rodzinny i Nieletnich

Sygnatura VI Nsm 1497/19

Data 01.12.2020

Czas trwania 14:00 - 16:00

Rozprawa:

Wydział VII Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych

Miejsce rozprawy Sala 1.37, Toruńska 64a

Sygnatura VII U 390/20

Data 01.12.2020

Czas trwania 13:45 - 15:45

Skład Aneta Marciniak - Przewodniczący

Rozprawa:

Wydział III Wydział Karny

Miejsce rozprawy Sala 34, Wały Jagiellońskie 4

Sygnatura III K 530/20

Data 01.12.2020

Czas trwania 13:45 - 13:58

Skład Bartosz Jankowski - Przewodniczący