Sąd Rejonowy w Bydgoszczy

ul. Wały Jagiellońskie 4
85 - 128 Bydgoszcz
 
tel.: 52 58-78-500
fax.: 52 58-78-504

NIP: 953-11-49-225
REGON: 000321483

www.bydgoszcz.sr.gov.pl
oddzial.administracyjny@bydgoszcz.sr.gov.pl

Biuro Obsługi Interesanta
ul. Wały Jagiellońskie 4
85-128 Bydgoszcz pok. 19, 21

ul. Toruńska 64a 
85-023 Bydgoszcz pok. 0.08
tel. + 48 (52) 587 85 00
e-mail: boi@bydgoszcz.sr.gov.pl

E-Wokanda

A pomniejsz czcionkę A standardowy rozmiar A powiększ czcionkę

Rozprawa:

Wydział I Wydział Cywilny

Miejsce rozprawy Sala 1.27, Toruńska 64a

Sygnatura I C 84/20

Data 06.03.2020

Czas trwania 14:00 - 14:13

Skład Monika Filipiak
Monika Filipiak
Monika Filipiak

Rozprawa:

Wydział II Wydział Cywilny

Miejsce rozprawy Sala 1.11, Toruńska 64a

Sygnatura II Ns 1372/19

Data 06.03.2020

Czas trwania 14:00 - 16:00

Skład Michał Minkiewicz
Michał Minkiewicz
Michał Minkiewicz

Rozprawa:

Wydział VIII Wydział Gospodarczy

Miejsce rozprawy Sala 3, Grudziądzka 45

Sygnatura VIII GC 1525/19

Data 06.03.2020

Czas trwania 14:00 - 16:00

Skład Beata Sadowska
Beata Sadowska
Beata Sadowska

Rozprawa:

Wydział I Wydział Cywilny

Miejsce rozprawy Sala 1.17, Toruńska 64a

Sygnatura I C 3298/19

Data 06.03.2020

Czas trwania 13:50 - 14:03

Skład Artur Nawrot
Artur Nawrot
Artur Nawrot

Rozprawa:

Wydział IX Wydział Karny

Miejsce rozprawy Sala 32, Nowy Rynek 10

Sygnatura IX K 334/19

Data 06.03.2020

Czas trwania 13:30 - 15:30

Skład Adam Mioduszewski
Adam Mioduszewski
Adam Mioduszewski

Rozprawa:

Wydział II Wydział Cywilny

Miejsce rozprawy Sala 1.12, Toruńska 64a

Sygnatura II Ns 335/19

Data 06.03.2020

Czas trwania 13:30 - 15:30

Skład Wiktor Napierała
Wiktor Napierała
Wiktor Napierała

Rozprawa:

Wydział IV Wydział Karny

Miejsce rozprawy Sala 234, Wały Jagiellońskie 4

Sygnatura IV K 1279/19

Data 06.03.2020

Czas trwania 13:30 - 15:30

Skład Radosław Łukasiewicz
Bartosz Lau
Bartosz Lau
Bartosz Lau

Rozprawa:

Wydział VI Wydział Rodzinny i Nieletnich

Sygnatura VI Nsm 1567/19

Data 06.03.2020

Czas trwania 13:30 - 15:30

Skład Alicja Ornowska
Alicja Ornowska

Rozprawa:

Wydział VIII Wydział Gospodarczy

Miejsce rozprawy Sala 3, Grudziądzka 45

Sygnatura VIII GC 2884/19

Data 06.03.2020

Czas trwania 13:30 - 13:58

Skład Beata Sadowska
Beata Sadowska
Beata Sadowska

Rozprawa:

Wydział VIII Wydział Gospodarczy

Miejsce rozprawy Sala 112, Grudziądzka 45

Sygnatura VIII GC 1292/19

Data 06.03.2020

Czas trwania 13:30 - 14:13

Skład Marcin Królikowski
Marcin Królikowski
Marcin Królikowski

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij