Sąd Rejonowy w Bydgoszczy

ul. Wały Jagiellońskie 4
85 - 128 Bydgoszcz
 
tel.: 52 58-78-500
fax.: 52 58-78-504

NIP: 953-11-49-225
REGON: 000321483

www.bydgoszcz.sr.gov.pl
oddzial.administracyjny@bydgoszcz.sr.gov.pl

Biuro Obsługi Interesanta
ul. Wały Jagiellońskie 4
85-128 Bydgoszcz pok. 19, 21

ul. Toruńska 64a 
85-023 Bydgoszcz pok. 0.08
tel. + 48 (52) 587 85 00
e-mail: boi@bydgoszcz.sr.gov.pl

E-Wokanda

A pomniejsz czcionkę A standardowy rozmiar A powiększ czcionkę

Rozprawa:

Wydział II Wydział Cywilny

Miejsce rozprawy Sala 1.08, Toruńska 64a

Sygnatura II Ns 1208/19

Data 18.09.2019

Czas trwania 12:45 - 12:58

Skład Bartosz Rogowski
Bartosz Rogowski
Bartosz Rogowski

Rozprawa:

Wydział III Wydział Karny

Miejsce rozprawy Sala 17, Wały Jagiellońskie 4

Sygnatura III W 226/19

Data 18.09.2019

Czas trwania 12:45 - 12:58

Skład Joanna Jucewicz
Joanna Jucewicz
Joanna Jucewicz

Rozprawa:

Wydział VIII Wydział Gospodarczy

Miejsce rozprawy Sala 212, Grudziądzka 45

Sygnatura VIII GC 59/19

Data 18.09.2019

Czas trwania 12:30 - 12:43

Skład Przemysław Kociński
Przemysław Kociński
Przemysław Kociński

Rozprawa:

Wydział I Wydział Cywilny

Miejsce rozprawy Sala 2.22, Toruńska 64a

Sygnatura I C 2505/19

Data 18.09.2019

Czas trwania 12:30 - 12:43

Skład Igor Zduński
Igor Zduński
Igor Zduński

Rozprawa:

Wydział VIII Wydział Gospodarczy

Miejsce rozprawy Sala 2, Grudziądzka 45

Sygnatura VIII GC 501/19

Data 18.09.2019

Czas trwania 12:30 - 12:43

Skład Agnieszka Marczewska-Bałdyga
Agnieszka Marczewska-Bałdyga
Agnieszka Marczewska-Bałdyga

Rozprawa:

Wydział XII Wydział Cywilny

Miejsce rozprawy Sala 1.05, Toruńska 64a

Sygnatura XII Co 6185/19

Data 18.09.2019

Czas trwania 12:30 - 12:58

Skład Anna Rochnowska-Kucińska
Anna Rochnowska-Kucińska
Anna Rochnowska-Kucińska

Rozprawa:

Wydział I Wydział Cywilny

Miejsce rozprawy Sala 1.27, Toruńska 64a

Sygnatura I C 1860/18

Data 18.09.2019

Czas trwania 12:30 - 13:28

Skład Monika Filipiak
Monika Filipiak
Monika Filipiak

Rozprawa:

Wydział I Wydział Cywilny

Miejsce rozprawy Sala 1.15, Toruńska 64a

Sygnatura I C 10069/17

Data 18.09.2019

Czas trwania 12:30 - 13:28

Skład Anna Samosiuk
Anna Samosiuk
Anna Samosiuk

Rozprawa:

Wydział VI Wydział Rodzinny i Nieletnich

Miejsce rozprawy Sala 201, Grudziądzka 45

Sygnatura VI Nsm 502/19

Data 18.09.2019

Czas trwania 12:30 - 13:28

Skład Ewa Sulima
Ewa Sulima
Ewa Sulima

Rozprawa:

Wydział VIII Wydział Gospodarczy

Miejsce rozprawy Sala 12

Sygnatura VIII GC 2335/19

Data 18.09.2019

Czas trwania 12:20 - 12:48

Skład Tadeusz Górka
Tadeusz Górka
Tadeusz Górka

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij