E-Wokanda
- Format daty w polu "Data publikacji od" jest nieprawidłowy
- Format daty w polu "Data publikacji do" jest nieprawidłowy
Wydział | XI Wydział Karny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 25, Wały Jagiellońskie 4 |
Sygnatura | XI Kp 51/24 |
Data | 10 .04 .2024 |
Czas trwania | 11:25 - 11:38 |
Skład |
Agnieszka Kalinowska-Sługocka - Przewodniczący |
Wydział | XI Wydział Karny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 25, Wały Jagiellońskie 4 |
Sygnatura | XI K 386/23 |
Data | 10 .04 .2024 |
Czas trwania | 11:15 - 11:23 |
Skład |
Agnieszka Kalinowska-Sługocka - Przewodniczący |
Wydział | IV Wydział Karny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 227, Wały Jagiellońskie 4 |
Sygnatura | IV W 1170/23 |
Data | 10 .04 .2024 |
Czas trwania | 11:15 - 11:43 |
Skład |
Michał Lipiński - Przewodniczący |
Wydział | VI Wydział Rodzinny i Nieletnich |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 107, Grudziądzka 45 |
Sygnatura | VI RC 304/23 |
Data | 10 .04 .2024 |
Czas trwania | 11:15 - 11:58 |
Skład |
Anna Piziewicz-Kuczyńska - Przewodniczący |
Wydział | IV Wydział Karny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 234, Wały Jagiellońskie 4 |
Sygnatura | IV Ko 331/24 |
Data | 10 .04 .2024 |
Czas trwania | 11:10 - 12:43 |
Skład |
Agnieszka Szczechowska - Przewodniczący |
Wydział | XII Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 11, Toruńska 64A |
Sygnatura | XII Co 117/24 |
Data | 10 .04 .2024 |
Czas trwania | 11:00 - 13:00 |
Skład |
Anna Rochnowska-Kucińska - Przewodniczący |
Wydział | VI Wydział Rodzinny i Nieletnich |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 201, Grudziądzka 45 |
Sygnatura | VI Nsm 1717/23 |
Data | 10 .04 .2024 |
Czas trwania | 11:00 - 13:58 |
Skład |
Magdalena Guzek-Jastrząb - Przewodniczący |
Wydział | IX Wydział Karny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 216T, Toruńska 64A |
Sygnatura | IX K 1215/21 |
Data | 10 .04 .2024 |
Czas trwania | 11:00 - 11:43 |
Skład |
Dariusz Fiutak - Przewodniczący |
Wydział | II Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 1.08, Toruńska 64a |
Sygnatura | II Ns 318/22 |
Data | 10 .04 .2024 |
Czas trwania | 11:00 - 11:58 |
Skład |
Bartosz Rogowski - Przewodniczący |
Wydział | VIII Wydział Gospodarczy |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 2, Grudziądzka 45 |
Sygnatura | VIII GC 1595/23 |
Data | 10 .04 .2024 |
Czas trwania | 11:00 - 11:58 |
Skład |
Beata Sadowska - Przewodniczący |