Sąd Rejonowy w Bydgoszczy

ul. Wały Jagiellońskie 4
85 - 128 Bydgoszcz
 
tel.: 52 58-78-500
fax.: 52 58-78-504

NIP: 953-11-49-225
REGON: 000321483

www.bydgoszcz.sr.gov.pl
oddzial.administracyjny@bydgoszcz.sr.gov.pl

Biuro Obsługi Interesanta
ul. Wały Jagiellońskie 4
85-128 Bydgoszcz pok. 19, 21

ul. Toruńska 64a 
85-023 Bydgoszcz pok. 0.08
tel. + 48 (52) 587 85 00
e-mail: boi@bydgoszcz.sr.gov.pl

E-Wokanda

A pomniejsz czcionkę A standardowy rozmiar A powiększ czcionkę

Rozprawa:

Wydział II Wydział Cywilny

Miejsce rozprawy Sala 1.46, Toruńska 64a

Sygnatura II Ns 1790/18

Data 21.03.2019

Czas trwania 13:20 - 15:20

Skład Karolina Lubińska
Karolina Lubińska
Karolina Lubińska

Rozprawa:

Wydział II Wydział Cywilny

Miejsce rozprawy Sala 1.11, Toruńska 64a

Sygnatura II Ns 2153/17

Data 21.03.2019

Czas trwania 13:20 - 13:58

Skład Michał Zalewski
Michał Zalewski
Michał Zalewski

Rozprawa:

Wydział VIII Wydział Gospodarczy

Miejsce rozprawy Sala 3, Grudziądzka 45

Sygnatura VIII GC 3858/17

Data 21.03.2019

Czas trwania 13:20 - 15:20

Skład Joanna Bartkowska
Joanna Bartkowska
Joanna Bartkowska

Rozprawa:

Wydział VIII Wydział Gospodarczy

Miejsce rozprawy Sala 12

Sygnatura VIII GC 4387/17

Data 21.03.2019

Czas trwania 13:20 - 13:58

Skład Sylwia Roszak
Sylwia Roszak
Sylwia Roszak

Rozprawa:

Wydział V Wydział Rodzinny i Nieletnich

Sygnatura V Nsm 190/19

Data 21.03.2019

Czas trwania 13:15 - 15:15

Rozprawa:

Wydział II Wydział Cywilny

Miejsce rozprawy Sala 1.12, Toruńska 64a

Sygnatura II Ns 5824/16

Data 21.03.2019

Czas trwania 13:15 - 13:33

Skład Krzysztof Gierszewski
Krzysztof Gierszewski
Krzysztof Gierszewski

Rozprawa:

Wydział VI Wydział Rodzinny i Nieletnich

Miejsce rozprawy Sala 201, Grudziądzka 45

Sygnatura VI Nsm 85/19

Data 21.03.2019

Czas trwania 13:15 - 13:58

Skład Karolina Bieńkowska
Karolina Bieńkowska
Karolina Bieńkowska

Rozprawa:

Wydział I Wydział Cywilny

Miejsce rozprawy Sala 1.27, Toruńska 64a

Sygnatura I C 4152/18

Data 21.03.2019

Czas trwania 13:10 - 13:28

Skład Grzegorz Zieliński
Grzegorz Zieliński
Grzegorz Zieliński

Rozprawa:

Wydział IV Wydział Karny

Miejsce rozprawy Sala 233, Wały Jagiellońskie 4

Sygnatura IV K 767/18

Data 21.03.2019

Czas trwania 13:00 - 13:28

Skład Bartosz Lau
Bartosz Lau
Bartosz Lau

Rozprawa:

Wydział II Wydział Cywilny

Miejsce rozprawy Sala 1.46, Toruńska 64a

Sygnatura II Ns 1755/18

Data 21.03.2019

Czas trwania 13:00 - 13:18

Skład Karolina Lubińska
Karolina Lubińska
Karolina Lubińska

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij