Sąd Rejonowy w Bydgoszczy

ul. Wały Jagiellońskie 4
85 - 128 Bydgoszcz
 
tel.: 52 58-78-500
fax.: 52 58-78-504

NIP: 953-11-49-225
REGON: 000321483

www.bydgoszcz.sr.gov.pl
oddzial.administracyjny@bydgoszcz.sr.gov.pl

Biuro Obsługi Interesanta
ul. Wały Jagiellońskie 4
85-128 Bydgoszcz pok. 19, 21

ul. Toruńska 64a 
85-023 Bydgoszcz pok. 0.08
tel. + 48 (52) 587 85 00
e-mail: boi@bydgoszcz.sr.gov.pl

E-Wokanda

A pomniejsz czcionkę A standardowy rozmiar A powiększ czcionkę

Rozprawa:

Wydział II Wydział Cywilny

Miejsce rozprawy Sala 1.12, Toruńska 64a

Sygnatura II Ns 4685/15

Data 17.09.2019

Czas trwania 10:00 - 11:28

Skład Łukasz Szempliński
Łukasz Szempliński
Łukasz Szempliński

Rozprawa:

Wydział XI Wydział Karny

Miejsce rozprawy Sala 23, Wały Jagielońskie 4

Sygnatura XI K 253/19

Data 17.09.2019

Czas trwania 10:00 - 10:28

Skład Joanna Mrozińska
Joanna Mrozińska
Joanna Mrozińska

Rozprawa:

Wydział VIII Wydział Gospodarczy

Miejsce rozprawy Sala 3, Grudziądzka 45

Sygnatura VIII GC 17/19

Data 17.09.2019

Czas trwania 10:00 - 10:08

Skład Joanna Bartkowska
Joanna Bartkowska
Joanna Bartkowska

Rozprawa:

Wydział II Wydział Cywilny

Miejsce rozprawy Sala 1.08, Toruńska 64a

Sygnatura II Ns 1005/19

Data 17.09.2019

Czas trwania 10:00 - 10:13

Skład Małgorzata Różewska-Górska
Małgorzata Różewska-Górska
Małgorzata Różewska-Górska

Rozprawa:

Wydział VIII Wydział Gospodarczy

Miejsce rozprawy Sala 2, Grudziądzka 45

Sygnatura VIII GC 883/19

Data 17.09.2019

Czas trwania 10:00 - 12:28

Skład Agnieszka Miler-Kłosińska
Agnieszka Miler-Kłosińska
Agnieszka Miler-Kłosińska

Rozprawa:

Wydział VIII Wydział Gospodarczy

Miejsce rozprawy Sala 112, Grudziądzka 45

Sygnatura VIII GC 1645/19

Data 17.09.2019

Czas trwania 10:00 - 10:58

Skład Marcin Królikowski
Marcin Królikowski
Marcin Królikowski

Rozprawa:

Wydział XI Wydział Karny

Miejsce rozprawy Sala 23, Wały Jagielońskie 4

Sygnatura XI K 461/19

Data 17.09.2019

Czas trwania 10:00 - 10:28

Skład Jarosław Błażejewski
Jarosław Błażejewski
Jarosław Błażejewski

Rozprawa:

Wydział V Wydział Rodzinny i Nieletnich

Sygnatura V RNs 728/18

Data 17.09.2019

Czas trwania 10:00 - 12:00

Skład Sylwia Durczak-Żochowska
Sylwia Durczak-Żochowska
Sylwia Durczak-Żochowska

Rozprawa:

Wydział III Wydział Karny

Miejsce rozprawy Sala 119, Wały Jagiellońskie 4

Sygnatura III W 325/19

Data 17.09.2019

Czas trwania 10:00 - 10:38

Skład Jakub Kościerzyński
Jakub Kościerzyński
Jakub Kościerzyński

Rozprawa:

Wydział II Wydział Cywilny

Miejsce rozprawy Sala 1.46, Toruńska 64a

Sygnatura II Ns 1557/18

Data 17.09.2019

Czas trwania 10:00 - 11:28

Skład Karolina Lubińska
Karolina Lubińska
Karolina Lubińska

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij