E-Wokanda
- Format daty w polu "Data publikacji od" jest nieprawidłowy
- Format daty w polu "Data publikacji do" jest nieprawidłowy
Wydział | III Wydział Karny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 17, Wały Jagiellońskie 4 |
Sygnatura | III Ko 152/24 |
Data | 28 .03 .2024 |
Czas trwania | 10:15 - 10:28 |
Skład |
Krzysztof Kurowski - Przewodniczący |
Wydział | XI Wydział Karny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 34, Wały Jagiellońskie 4 |
Sygnatura | XI Ko 241/24 |
Data | 28 .03 .2024 |
Czas trwania | 10:10 - 10:13 |
Skład |
Joanna Mrozińska - Przewodniczący |
Wydział | XI Wydział Karny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 23, Wały Jagielońskie 4 |
Sygnatura | XI Kp 142/24 |
Data | 28 .03 .2024 |
Czas trwania | 10:00 - 12:00 |
Skład |
Justyna Mrajska - Przewodniczący |
Wydział | IV Wydział Karny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 234, Wały Jagiellońskie 4 |
Sygnatura | IV K 1310/23 |
Data | 28 .03 .2024 |
Czas trwania | 10:00 - 10:28 |
Skład |
Michał Lipiński - Przewodniczący |
Wydział | II Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 1.08, Toruńska 64a |
Sygnatura | II Ns 1356/21 |
Data | 28 .03 .2024 |
Czas trwania | 10:00 - 12:00 |
Skład |
Łukasz Szempliński - Przewodniczący |
Wydział | XIV Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 139, Toruńska 64A |
Sygnatura | XIV C 2053/23 |
Data | 28 .03 .2024 |
Czas trwania | 10:00 - 12:00 |
Skład |
Magdalena Gawryszak - Przewodniczący |
Wydział | XI Wydział Karny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 34, Wały Jagiellońskie 4 |
Sygnatura | XI Ko 237/24 |
Data | 28 .03 .2024 |
Czas trwania | 10:00 - 10:08 |
Skład |
Joanna Mrozińska - Przewodniczący |
Wydział | XII Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | ul. Toruńska 64A Sala 11T, Toruńska 64A |
Sygnatura | XII Co 3002/23 |
Data | 28 .03 .2024 |
Czas trwania | 10:00 - 10:58 |
Skład |
Marcin Kawecki - Przewodniczący |
Wydział | VI Wydział Rodzinny i Nieletnich |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 213, Grudziądzka 45 |
Sygnatura | VI Nkd 401/23 |
Data | 28 .03 .2024 |
Czas trwania | 10:00 - 10:28 |
Skład |
Monika Michalska - Przewodniczący |
Wydział | VI Wydział Rodzinny i Nieletnich |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 202, Grudziądzka 45 |
Sygnatura | VI RNs 1007/23 |
Data | 28 .03 .2024 |
Czas trwania | 10:00 - 10:28 |
Skład |
Monika Filipiak - Przewodniczący |
Wydział | III Wydział Karny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 17, Wały Jagiellońskie 4 |
Sygnatura | III Ko 141/24 |
Data | 28 .03 .2024 |
Czas trwania | 10:00 - 10:13 |
Skład |
Krzysztof Kurowski - Przewodniczący |
Wydział | IX Wydział Karny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 202T, Toruńska 64A |
Sygnatura | IX K 1006/23 |
Data | 28 .03 .2024 |
Czas trwania | 10:00 - 11:13 |
Skład |
Anna Dębska-Pucińska - Przewodniczący |
Wydział | V Wydział Rodzinny i Nieletnich |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 112, Grudziądzka 45 |
Sygnatura | V RC 651/23 |
Data | 28 .03 .2024 |
Czas trwania | 10:00 - 11:58 |
Skład |
Aleksandra Redyk - Przewodniczący |
Wydział | V Wydział Rodzinny i Nieletnich |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 112, Grudziądzka 45 |
Sygnatura | V RC 402/23 |
Data | 28 .03 .2024 |
Czas trwania | 10:00 - 11:58 |
Skład |
Aleksandra Redyk - Przewodniczący |
Wydział | IX Wydział Karny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 202T, Toruńska 64A |
Sygnatura | IX Ko 239/24 |
Data | 28 .03 .2024 |
Czas trwania | 09:50 - 09:58 |
Skład |
Anna Dębska-Pucińska - Przewodniczący |
Wydział | IX Wydział Karny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 202T, Toruńska 64A |
Sygnatura | IX Ko 304/24 |
Data | 28 .03 .2024 |
Czas trwania | 09:45 - 09:48 |
Skład |
Anna Dębska-Pucińska - Przewodniczący |
Wydział | IX Wydział Karny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 202T, Toruńska 64A |
Sygnatura | IX K 536/23 |
Data | 28 .03 .2024 |
Czas trwania | 09:40 - 09:43 |
Skład |
Anna Dębska-Pucińska - Przewodniczący |
Wydział | IX Wydział Karny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 215T, Toruńska 64A |
Sygnatura | IX K 9/21 |
Data | 28 .03 .2024 |
Czas trwania | 09:30 - 11:58 |
Skład |
Adam Mioduszewski - Przewodniczący |
Wydział | IV Wydział Karny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 233, Wały Jagiellońskie 4 |
Sygnatura | IV K 1277/23 |
Data | 28 .03 .2024 |
Czas trwania | 09:30 - 10:13 |
Skład |
Bartosz Lau - Przewodniczący |
Wydział | VI Wydział Rodzinny i Nieletnich |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 202, Grudziądzka 45 |
Sygnatura | VI RNs 52/24 |
Data | 28 .03 .2024 |
Czas trwania | 09:30 - 09:58 |
Skład |
Monika Filipiak - Przewodniczący |