E-Wokanda
- Format daty w polu "Data publikacji od" jest nieprawidłowy
- Format daty w polu "Data publikacji do" jest nieprawidłowy
Wydział | XI Wydział Karny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 34, Wały Jagiellońskie 4 |
Sygnatura | XI W 426/23 |
Data | 28 .03 .2024 |
Czas trwania | 12:30 - 12:58 |
Skład |
Joanna Mrozińska - Przewodniczący |
Wydział | VIII Wydział Gospodarczy |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 2, Grudziądzka 45 |
Sygnatura | VIII GC 1602/23 |
Data | 28 .03 .2024 |
Czas trwania | 12:30 - 12:38 |
Skład |
Joanna Bartkowska - Przewodniczący |
Wydział | VIII Wydział Gospodarczy |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 2, Grudziądzka 45 |
Sygnatura | VIII GC 640/23 |
Data | 28 .03 .2024 |
Czas trwania | 12:20 - 12:28 |
Skład |
Joanna Bartkowska - Przewodniczący |
Wydział | IX Wydział Karny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 221T, Toruńska 64A |
Sygnatura | IX K 368/22 |
Data | 28 .03 .2024 |
Czas trwania | 12:20 - 13:36 |
Skład |
Maciej Owsianik - Przewodniczący |
Wydział | IV Wydział Karny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 233, Wały Jagiellońskie 4 |
Sygnatura | IV W 265/24 |
Data | 28 .03 .2024 |
Czas trwania | 12:00 - 12:28 |
Skład |
Bartosz Lau - Przewodniczący |
Wydział | XI Wydział Karny |
---|---|
Sygnatura | XI Ko 407/24 |
Data | 28 .03 .2024 |
Czas trwania | 12:00 - 14:00 |
Skład |
Agnieszka Kalinowska-Sługocka - Przewodniczący |
Wydział | V Wydział Rodzinny i Nieletnich |
---|---|
Sygnatura | V RNs 615/24 |
Data | 28 .03 .2024 |
Czas trwania | 12:00 - 14:00 |
Skład |
Natalia Grajewska-Churska - Przewodniczący |
Wydział | III Wydział Karny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 119A, Wały Jagiellońskie 4 |
Sygnatura | III K 517/22 |
Data | 28 .03 .2024 |
Czas trwania | 12:00 - 12:58 |
Skład |
Jakub Kościerzyński - Przewodniczący |
Wydział | IX Wydział Karny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 215T, Toruńska 64A |
Sygnatura | IX K 743/23 |
Data | 28 .03 .2024 |
Czas trwania | 12:00 - 14:00 |
Skład |
Adam Mioduszewski - Przewodniczący |
Wydział | VI Wydział Rodzinny i Nieletnich |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 201, Grudziądzka 45 |
Sygnatura | VI Nsm 104/24 |
Data | 28 .03 .2024 |
Czas trwania | 12:00 - 14:00 |
Skład |
Barbara Łapka - Przewodniczący |
Wydział | XIV Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 1.29, Toruńska 64a |
Sygnatura | XIV C 311/23 |
Data | 28 .03 .2024 |
Czas trwania | 12:00 - 12:58 |
Skład |
Małgorzata Bojko-Horodeńska - Przewodniczący |
Wydział | V Wydział Rodzinny i Nieletnich |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 112, Grudziądzka 45 |
Sygnatura | V RNs 1783/23 |
Data | 28 .03 .2024 |
Czas trwania | 12:00 - 12:43 |
Skład |
Aleksandra Redyk - Przewodniczący |
Wydział | V Wydział Rodzinny i Nieletnich |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 12 |
Sygnatura | V Nsm 1050/23 |
Data | 28 .03 .2024 |
Czas trwania | 11:45 - 13:28 |
Skład |
Dorota Wiese-Stefanek - Przewodniczący |
Wydział | VI Wydział Rodzinny i Nieletnich |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 201, Grudziądzka 45 |
Sygnatura | VI Nsm 1536/22 |
Data | 28 .03 .2024 |
Czas trwania | 11:40 - 11:58 |
Skład |
Barbara Łapka - Przewodniczący |
Wydział | IV Wydział Karny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 233, Wały Jagiellońskie 4 |
Sygnatura | IV Kp 88/24 |
Data | 28 .03 .2024 |
Czas trwania | 11:30 - 11:58 |
Skład |
Bartosz Lau - Przewodniczący |
Wydział | IX Wydział Karny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 202T, Toruńska 64A |
Sygnatura | IX K 1159/23 |
Data | 28 .03 .2024 |
Czas trwania | 11:30 - 12:58 |
Skład |
Anna Dębska-Pucińska - Przewodniczący |
Wydział | XII Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | ul. Toruńska 64A Sala 11T, Toruńska 64A |
Sygnatura | XII Co 19/24 |
Data | 28 .03 .2024 |
Czas trwania | 11:30 - 13:30 |
Skład |
Marcin Kawecki - Przewodniczący |
Wydział | XIV Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 1.29, Toruńska 64a |
Sygnatura | XIV C 1073/23 |
Data | 28 .03 .2024 |
Czas trwania | 11:30 - 11:58 |
Skład |
Małgorzata Bojko-Horodeńska - Przewodniczący |
Wydział | IX Wydział Karny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 221T, Toruńska 64A |
Sygnatura | IX K 61/22 |
Data | 28 .03 .2024 |
Czas trwania | 11:20 - 12:18 |
Skład |
Maciej Owsianik - Przewodniczący |
Wydział | IX Wydział Karny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 202T, Toruńska 64A |
Sygnatura | IX K 10/24 |
Data | 28 .03 .2024 |
Czas trwania | 11:15 - 11:28 |
Skład |
Anna Dębska-Pucińska - Przewodniczący |