Sąd Rejonowy w Bydgoszczy

ul. Wały Jagiellońskie 4
85 - 128 Bydgoszcz
 
tel.: 52 58-78-500
fax.: 52 58-78-504

NIP: 953-11-49-225
REGON: 000321483

www.bydgoszcz.sr.gov.pl
oddzial.administracyjny@bydgoszcz.sr.gov.pl

Biuro Obsługi Interesanta
ul. Wały Jagiellońskie 4
85-128 Bydgoszcz pok. 19, 21

ul. Toruńska 64a 
85-023 Bydgoszcz pok. 0.08
tel. + 48 (52) 587 85 00
e-mail: boi@bydgoszcz.sr.gov.pl

E-Wokanda

A pomniejsz czcionkę A standardowy rozmiar A powiększ czcionkę

Rozprawa:

Wydział IX Wydział Karny

Miejsce rozprawy Sala 20, Nowy Rynek 10

Sygnatura IX W 182/19

Data 17.07.2019

Czas trwania 09:00 - 11:28

Skład Dariusz Fiutak
Dariusz Fiutak
Dariusz Fiutak

Rozprawa:

Wydział VIII Wydział Gospodarczy

Miejsce rozprawy Sala 12

Sygnatura VIII GC 1176/19

Data 17.07.2019

Czas trwania 09:00 - 09:58

Skład Tadeusz Górka
Tadeusz Górka
Tadeusz Górka

Rozprawa:

Wydział V Wydział Rodzinny i Nieletnich

Miejsce rozprawy Sala 1, Grudziądzka 45

Sygnatura V RC 729/18

Data 17.07.2019

Czas trwania 09:00 - 09:58

Skład Beata Miszewska-Odya
Beata Miszewska-Odya
Beata Miszewska-Odya

Rozprawa:

Wydział V Wydział Rodzinny i Nieletnich

Miejsce rozprawy Sala 111, Grudziądzka 45

Sygnatura V Nsm 211/19

Data 17.07.2019

Czas trwania 09:00 - 11:58

Skład Natalia Grajewska-Pałubicka
Natalia Grajewska-Pałubicka
Natalia Grajewska-Pałubicka

Rozprawa:

Wydział I Wydział Cywilny

Miejsce rozprawy Sala 1.27, Toruńska 64a

Sygnatura I C 133/18

Data 17.07.2019

Czas trwania 09:00 - 09:43

Skład Monika Filipiak
Monika Filipiak
Monika Filipiak

Rozprawa:

Wydział II Wydział Cywilny

Miejsce rozprawy Sala 1.46, Toruńska 64a

Sygnatura II Ns 159/19

Data 17.07.2019

Czas trwania 09:00 - 09:13

Skład Agnieszka Marszałek
Agnieszka Marszałek
Agnieszka Marszałek

Rozprawa:

Wydział III Wydział Karny

Miejsce rozprawy Sala 17, Wały Jagiellońskie 4

Sygnatura III W 443/18

Data 17.07.2019

Czas trwania 09:00 - 09:43

Skład Joanna Jucewicz
Joanna Jucewicz
Joanna Jucewicz

Rozprawa:

Wydział II Wydział Cywilny

Miejsce rozprawy Sala 1.08, Toruńska 64a

Sygnatura II Ns 3524/16

Data 17.07.2019

Czas trwania 09:00 - 09:38

Skład Bartosz Rogowski
Bartosz Rogowski
Bartosz Rogowski

Rozprawa:

Wydział I Wydział Cywilny

Miejsce rozprawy Sala 1.17, Toruńska 64a

Sygnatura I C 4803/17

Data 17.07.2019

Czas trwania 09:00 - 11:00

Skład Artur Nawrot
Artur Nawrot
Artur Nawrot

Rozprawa:

Wydział IV Wydział Karny

Miejsce rozprawy Sala 228, Wały Jagiellońskie 4

Sygnatura IV W 442/18

Data 17.07.2019

Czas trwania 09:00 - 09:28

Skład Agnieszka Szczechowska
Agnieszka Szczechowska
Agnieszka Szczechowska

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij