E-Wokanda
- Format daty w polu "Data publikacji od" jest nieprawidłowy
- Format daty w polu "Data publikacji do" jest nieprawidłowy
Wydział | IV Wydział Karny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 234, Wały Jagiellońskie 4 |
Sygnatura | IV W 1214/23 |
Data | 10 .04 .2024 |
Czas trwania | 09:40 - 11:08 |
Skład |
Agnieszka Szczechowska - Przewodniczący |
Wydział | I Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 1.17, Toruńska 64a |
Sygnatura | I C 1787/23 |
Data | 10 .04 .2024 |
Czas trwania | 09:40 - 10:08 |
Skład |
Artur Nawrot - Przewodniczący |
Wydział | I Wydział Cywilny |
---|---|
Sygnatura | I Ns 570/23 |
Data | 10 .04 .2024 |
Czas trwania | 09:30 - 11:30 |
Skład |
Mariola Jakubowska - Przewodniczący |
Wydział | V Wydział Rodzinny i Nieletnich |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 12 |
Sygnatura | V RNs 335/24 |
Data | 10 .04 .2024 |
Czas trwania | 09:30 - 09:58 |
Skład |
Natalia Grajewska-Churska - Przewodniczący |
Wydział | IV Wydział Karny |
---|---|
Sygnatura | IV K 146/24 |
Data | 10 .04 .2024 |
Czas trwania | 09:30 - 11:30 |
Skład |
Maciej Stpiczyński - Przewodniczący |
Wydział | V Wydział Rodzinny i Nieletnich |
---|---|
Sygnatura | V Nsm 112/24 |
Data | 10 .04 .2024 |
Czas trwania | 09:30 - 11:30 |
Skład |
Małgorzata Dudojć-Andrejczyk - Przewodniczący |
Wydział | XI Wydział Karny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 34, Wały Jagiellońskie 4 |
Sygnatura | XI W 929/23 |
Data | 10 .04 .2024 |
Czas trwania | 09:30 - 11:58 |
Skład |
Justyna Mrajska - Przewodniczący |
Wydział | VI Wydział Rodzinny i Nieletnich |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 107, Grudziądzka 45 |
Sygnatura | VI Nsm 1596/23 |
Data | 10 .04 .2024 |
Czas trwania | 09:30 - 11:13 |
Skład |
Anna Piziewicz-Kuczyńska - Przewodniczący |
Wydział | II Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 1.46, Toruńska 64a |
Sygnatura | II Ns 1176/21 |
Data | 10 .04 .2024 |
Czas trwania | 09:30 - 09:58 |
Skład |
Monika Szałkowska - Przewodniczący |
Wydział | XIV Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 1.15, Toruńska 64a |
Sygnatura | XIV C 1691/23 |
Data | 10 .04 .2024 |
Czas trwania | 09:30 - 09:58 |
Skład |
Anna Samosiuk - Przewodniczący |
Wydział | XIV Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 1.15, Toruńska 64a |
Sygnatura | XIV C 1659/23 |
Data | 10 .04 .2024 |
Czas trwania | 09:20 - 09:28 |
Skład |
Anna Samosiuk - Przewodniczący |
Wydział | IV Wydział Karny |
---|---|
Sygnatura | IV Ko 375/24 |
Data | 10 .04 .2024 |
Czas trwania | 09:20 - 11:20 |
Skład |
Maciej Stpiczyński - Przewodniczący |
Wydział | I Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 1.17, Toruńska 64a |
Sygnatura | I C 1589/23 |
Data | 10 .04 .2024 |
Czas trwania | 09:20 - 09:38 |
Skład |
Artur Nawrot - Przewodniczący |
Wydział | VI Wydział Rodzinny i Nieletnich |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 202, Grudziądzka 45 |
Sygnatura | VI RC 468/23 |
Data | 10 .04 .2024 |
Czas trwania | 09:20 - 12:58 |
Skład |
Andrzej Szarzyński - Przewodniczący |
Wydział | I Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 1.23, Toruńska 64 |
Sygnatura | I C 951/20 |
Data | 10 .04 .2024 |
Czas trwania | 09:15 - 11:28 |
Skład |
Agnieszka Płocha - Przewodniczący |