E-Wokanda
- Format daty w polu "Data publikacji od" jest nieprawidłowy
- Format daty w polu "Data publikacji do" jest nieprawidłowy
Wydział | VI Wydział Rodzinny i Nieletnich |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 202, Grudziądzka 45 |
Sygnatura | VI RNs 1836/23 |
Data | 28 .03 .2024 |
Czas trwania | 09:00 - 09:28 |
Skład |
Monika Filipiak - Przewodniczący |
Wydział | III Wydział Karny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 17, Wały Jagiellońskie 4 |
Sygnatura | III W 937/23 |
Data | 28 .03 .2024 |
Czas trwania | 09:00 - 09:58 |
Skład |
Krzysztof Kurowski - Przewodniczący |
Wydział | XI Wydział Karny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 34, Wały Jagiellońskie 4 |
Sygnatura | XI K 606/18 |
Data | 28 .03 .2024 |
Czas trwania | 09:00 - 09:58 |
Skład |
Jarosław Błażejewski - Przewodniczący |
Wydział | V Wydział Rodzinny i Nieletnich |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 12 |
Sygnatura | V Nsm 1014/23 |
Data | 28 .03 .2024 |
Czas trwania | 09:00 - 11:43 |
Skład |
Dorota Wiese-Stefanek - Przewodniczący |
Wydział | VI Wydział Rodzinny i Nieletnich |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 213, Grudziądzka 45 |
Sygnatura | VI Nsm 1152/23 |
Data | 28 .03 .2024 |
Czas trwania | 09:00 - 09:58 |
Skład |
Monika Michalska - Przewodniczący |
Wydział | VI Wydział Rodzinny i Nieletnich |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 213, Grudziądzka 45 |
Sygnatura | VI RC 323/23 |
Data | 28 .03 .2024 |
Czas trwania | 08:55 - 08:58 |
Skład |
Monika Michalska - Przewodniczący |
Wydział | VI Wydział Rodzinny i Nieletnich |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 213, Grudziądzka 45 |
Sygnatura | VI RC 678/23 |
Data | 28 .03 .2024 |
Czas trwania | 08:55 - 08:58 |
Skład |
Monika Michalska - Przewodniczący |
Wydział | VI Wydział Rodzinny i Nieletnich |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 213, Grudziądzka 45 |
Sygnatura | VI Nsm 839/23 |
Data | 28 .03 .2024 |
Czas trwania | 08:50 - 08:53 |
Skład |
Monika Michalska - Przewodniczący |
Wydział | IX Wydział Karny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 221T, Toruńska 64A |
Sygnatura | IX W 222/22 |
Data | 28 .03 .2024 |
Czas trwania | 08:50 - 09:28 |
Skład |
Maciej Owsianik - Przewodniczący |
Wydział | VI Wydział Rodzinny i Nieletnich |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 202, Grudziądzka 45 |
Sygnatura | VI Nsm 1728/23 |
Data | 28 .03 .2024 |
Czas trwania | 08:50 - 08:58 |
Skład |
Monika Filipiak - Przewodniczący |
Wydział | VIII Wydział Gospodarczy |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 3, Grudziądzka 45 |
Sygnatura | VIII GCo 157/24 |
Data | 28 .03 .2024 |
Czas trwania | 08:50 - 08:58 |
Skład |
Tadeusz Górka - Przewodniczący |
Wydział | VIII Wydział Gospodarczy |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 2, Grudziądzka 45 |
Sygnatura | VIII GC 1829/23 |
Data | 28 .03 .2024 |
Czas trwania | 08:50 - 10:28 |
Skład |
Joanna Bartkowska - Przewodniczący |
Wydział | III Wydział Karny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 121 |
Sygnatura | III Kp 58/24 |
Data | 28 .03 .2024 |
Czas trwania | 08:45 - 08:58 |
Skład |
Paweł Biziak - Przewodniczący |
Wydział | VI Wydział Rodzinny i Nieletnich |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 202, Grudziądzka 45 |
Sygnatura | VI RC 117/22 |
Data | 28 .03 .2024 |
Czas trwania | 08:40 - 08:48 |
Skład |
Monika Filipiak - Przewodniczący |
Wydział | XI Wydział Karny |
---|---|
Sygnatura | XI Kp 138/24 |
Data | 28 .03 .2024 |
Czas trwania | 08:30 - 10:30 |
Skład |
Łukasz Gościniak - Przewodniczący |
Wydział | V Wydział Rodzinny i Nieletnich |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 12 |
Sygnatura | V RNs 336/24 |
Data | 28 .03 .2024 |
Czas trwania | 08:30 - 08:58 |
Skład |
Dorota Wiese-Stefanek - Przewodniczący |
Wydział | III Wydział Karny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 121 |
Sygnatura | III K 1090/23 |
Data | 28 .03 .2024 |
Czas trwania | 08:30 - 08:43 |
Skład |
Paweł Biziak - Przewodniczący |
Wydział | VI Wydział Rodzinny i Nieletnich |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 213, Grudziądzka 45 |
Sygnatura | VI Nsm 1562/23 |
Data | 28 .03 .2024 |
Czas trwania | 08:30 - 08:48 |
Skład |
Monika Michalska - Przewodniczący |
Wydział | V Wydział Rodzinny i Nieletnich |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 112, Grudziądzka 45 |
Sygnatura | V RNs 1356/23 |
Data | 28 .03 .2024 |
Czas trwania | 08:30 - 09:58 |
Skład |
Aleksandra Redyk - Przewodniczący |
Wydział | XI Wydział Karny |
---|---|
Sygnatura | XI K 168/24 |
Data | 28 .03 .2024 |
Czas trwania | 08:20 - 10:20 |
Skład |
Agnieszka Kalinowska-Sługocka - Przewodniczący |
Wydział | XI Wydział Karny |
---|---|
Sygnatura | XI W 231/24 |
Data | 28 .03 .2024 |
Czas trwania | 08:00 - 10:00 |
Skład |
Agnieszka Kalinowska-Sługocka - Przewodniczący |
Wydział | VI Wydział Rodzinny i Nieletnich |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 201, Grudziądzka 45 |
Sygnatura | VI Nkd 581/23 |
Data | 28 .03 .2024 |
Czas trwania | 08:00 - 08:58 |
Skład |
Barbara Łapka - Przewodniczący |
Wydział | IX Wydział Karny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 202T, Toruńska 64A |
Sygnatura | IX W 282/23 |
Data | 28 .03 .2024 |
Czas trwania | 08:00 - 09:38 |
Skład |
Anna Dębska-Pucińska - Przewodniczący |
Wydział | XI Wydział Karny |
---|---|
Sygnatura | XI Ko 395/24 |
Data | 28 .03 .2024 |
Czas trwania | 07:00 - 09:00 |
Skład |
Agnieszka Kalinowska-Sługocka - Przewodniczący |
Wydział | XIV Wydział Cywilny |
---|---|
Sygnatura | XIV Co 789/24 |
Data | 28 .03 .2024 |
Czas trwania | 00:00 - 02:00 |
Skład |
Maja Włottkowska - Przewodniczący |