Sąd Rejonowy w Bydgoszczy

ul. Wały Jagiellońskie 4
85 - 128 Bydgoszcz
 
tel.: 52 58-78-500
fax.: 52 58-78-504

NIP: 953-11-49-225
REGON: 000321483

www.bydgoszcz.sr.gov.pl
oddzial.administracyjny@bydgoszcz.sr.gov.pl

Biuro Obsługi Interesanta
ul. Wały Jagiellońskie 4
85-128 Bydgoszcz pok. 19, 21

ul. Toruńska 64a 
85-023 Bydgoszcz pok. 0.08
tel. + 48 (52) 587 85 00
e-mail: boi@bydgoszcz.sr.gov.pl

E-Wokanda

A pomniejsz czcionkę A standardowy rozmiar A powiększ czcionkę

Rozprawa:

Wydział V Wydział Rodzinny i Nieletnich

Miejsce rozprawy Sala 111, Grudziądzka 45

Sygnatura V Nsm 1277/18

Data 30.01.2019

Czas trwania 15:00 - 17:00

Skład Natalia Grajewska-Pałubicka
Natalia Grajewska-Pałubicka
Natalia Grajewska-Pałubicka

Rozprawa:

Wydział V Wydział Rodzinny i Nieletnich

Sygnatura V Nkd 390/18

Data 30.01.2019

Czas trwania 15:00 - 17:00

Skład Marzena Kalocińska
Marzena Kalocińska
Marzena Kalocińska

Rozprawa:

Wydział VIII Wydział Gospodarczy

Miejsce rozprawy Sala 2, Grudziądzka 45

Sygnatura VIII GC 2395/18

Data 30.01.2019

Czas trwania 14:45 - 16:45

Skład Roman Wiśniewski
Roman Wiśniewski
Roman Wiśniewski

Rozprawa:

Wydział I Wydział Cywilny

Sygnatura I C 10890/17

Data 30.01.2019

Czas trwania 14:45 - 16:45

Skład Kinga Mańkowska
Kinga Mańkowska
Kinga Mańkowska

Rozprawa:

Wydział V Wydział Rodzinny i Nieletnich

Miejsce rozprawy Sala 1, Grudziądzka 45

Sygnatura V RC 733/18

Data 30.01.2019

Czas trwania 14:30 - 16:30

Skład Beata Miszewska-Odya
Beata Miszewska-Odya
Beata Miszewska-Odya

Rozprawa:

Wydział II Wydział Cywilny

Miejsce rozprawy Sala 1.11, Toruńska 64a

Sygnatura II Ns 106/17

Data 30.01.2019

Czas trwania 14:30 - 16:30

Skład Michał Minkiewicz
Michał Minkiewicz
Michał Minkiewicz

Rozprawa:

Wydział VIII Wydział Gospodarczy

Miejsce rozprawy Sala 2, Grudziądzka 45

Sygnatura VIII GC 1992/18

Data 30.01.2019

Czas trwania 14:30 - 14:43

Skład Roman Wiśniewski
Roman Wiśniewski
Roman Wiśniewski

Rozprawa:

Wydział XII Wydział Cywilny

Miejsce rozprawy Sala 1.05, Toruńska 64a

Sygnatura XII Co 6581/18

Data 30.01.2019

Czas trwania 14:30 - 16:30

Skład Anna Rochnowska-Kucińska
Anna Rochnowska-Kucińska
Anna Rochnowska-Kucińska

Rozprawa:

Wydział VI Wydział Rodzinny i Nieletnich

Sygnatura VI Nsm 1018/18

Data 30.01.2019

Czas trwania 14:30 - 16:30

Rozprawa:

Wydział I Wydział Cywilny

Miejsce rozprawy Sala 1.23, Toruńska 64

Sygnatura I C 3905/18

Data 30.01.2019

Czas trwania 14:20 - 16:20

Skład Agnieszka Dutkiewicz
Agnieszka Dutkiewicz
Agnieszka Dutkiewicz

Rozprawa:

Wydział I Wydział Cywilny

Miejsce rozprawy Sala 1.27, Toruńska 64a

Sygnatura I C 3658/18

Data 30.01.2019

Czas trwania 14:15 - 16:15

Skład Monika Filipiak
Monika Filipiak
Monika Filipiak

Rozprawa:

Wydział VIII Wydział Gospodarczy

Miejsce rozprawy Sala 3, Grudziądzka 45

Sygnatura VIII GC 428/17

Data 30.01.2019

Czas trwania 14:15 - 16:15

Skład Beata Sadowska
Beata Sadowska
Beata Sadowska

Rozprawa:

Wydział I Wydział Cywilny

Sygnatura I C 2622/17

Data 30.01.2019

Czas trwania 14:10 - 16:10

Skład Agnieszka Dutkiewicz
Agnieszka Dutkiewicz
Agnieszka Dutkiewicz

Rozprawa:

Wydział I Wydział Cywilny

Sygnatura I C 7630/17

Data 30.01.2019

Czas trwania 14:00 - 16:00

Skład Agnieszka Dutkiewicz
Agnieszka Dutkiewicz
Agnieszka Dutkiewicz

Rozprawa:

Wydział II Wydział Cywilny

Miejsce rozprawy Sala 1.11, Toruńska 64a

Sygnatura II Ns 1051/17

Data 30.01.2019

Czas trwania 14:00 - 14:28

Skład Michał Minkiewicz
Michał Minkiewicz
Michał Minkiewicz

Rozprawa:

Wydział VIII Wydział Gospodarczy

Miejsce rozprawy Sala 212, Grudziądzka 45

Sygnatura VIII GC 2392/18

Data 30.01.2019

Czas trwania 14:00 - 16:00

Skład Przemysław Kociński
Przemysław Kociński
Przemysław Kociński

Rozprawa:

Wydział V Wydział Rodzinny i Nieletnich

Sygnatura V RNs 276/18

Data 30.01.2019

Czas trwania 14:00 - 16:00

Skład Marzena Kalocińska
Marzena Kalocińska
Marzena Kalocińska

Rozprawa:

Wydział XII Wydział Cywilny

Miejsce rozprawy Sala 1.05, Toruńska 64a

Sygnatura XII Co 9053/18

Data 30.01.2019

Czas trwania 14:00 - 14:28

Skład Anna Rochnowska-Kucińska
Anna Rochnowska-Kucińska
Anna Rochnowska-Kucińska

Rozprawa:

Wydział V Wydział Rodzinny i Nieletnich

Miejsce rozprawy Sala 1, Grudziądzka 45

Sygnatura V RNs 727/18

Data 30.01.2019

Czas trwania 14:00 - 14:28

Skład Beata Miszewska-Odya
Beata Miszewska-Odya
Beata Miszewska-Odya

Rozprawa:

Wydział VIII Wydział Gospodarczy

Miejsce rozprawy Sala 112, Grudziądzka 45

Sygnatura VIII GC 3608/17

Data 30.01.2019

Czas trwania 14:00 - 16:00

Skład Joanna Jankowska
Joanna Jankowska
Joanna Jankowska

Rozprawa:

Wydział VIII Wydział Gospodarczy

Miejsce rozprawy Sala 3, Grudziądzka 45

Sygnatura VIII GC 2756/18

Data 30.01.2019

Czas trwania 14:00 - 14:13

Skład Beata Sadowska
Beata Sadowska
Beata Sadowska

Rozprawa:

Wydział I Wydział Cywilny

Sygnatura I C 844/18

Data 30.01.2019

Czas trwania 14:00 - 16:00

Skład Kinga Mańkowska
Kinga Mańkowska
Kinga Mańkowska

Rozprawa:

Wydział VI Wydział Rodzinny i Nieletnich

Sygnatura VI Nsm 1230/18

Data 30.01.2019

Czas trwania 14:00 - 16:00

Rozprawa:

Wydział VIII Wydział Gospodarczy

Miejsce rozprawy Sala 2, Grudziądzka 45

Sygnatura VIII GC 2555/18

Data 30.01.2019

Czas trwania 13:50 - 14:28

Skład Roman Wiśniewski
Roman Wiśniewski
Roman Wiśniewski

Rozprawa:

Wydział I Wydział Cywilny

Miejsce rozprawy Sala 1.23, Toruńska 64

Sygnatura I C 995/18

Data 30.01.2019

Czas trwania 13:50 - 14:18

Skład Agnieszka Dutkiewicz
Agnieszka Dutkiewicz
Agnieszka Dutkiewicz

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij