W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Sąd Rejonowy w Bydgoszczy

ul. Wały Jagiellońskie 4
85 - 128 Bydgoszcz
 
tel.: 52 58-78-500
fax.: 52 58-78-504

NIP: 953-11-49-225
REGON: 000321483

www.bydgoszcz.sr.gov.pl
oddzial.administracyjny@bydgoszcz.sr.gov.pl

Biuro Obsługi Interesanta
ul. Wały Jagiellońskie 4
85-128 Bydgoszcz pok. 19, 21

ul. Toruńska 64a 
85-023 Bydgoszcz pok. 0.08
tel. + 48 (52) 587 85 00
e-mail: boi@bydgoszcz.sr.gov.pl
Kontakt
Sąd Rejonowy w Bydgoszczy

ul. Wały Jagiellońskie 4
85 - 128 Bydgoszcz
 
tel.: 52 58-78-500
fax.: 52 58-78-504

NIP: 953-11-49-225
REGON: 000321483

www.bydgoszcz.sr.gov.pl
oddzial.administracyjny@bydgoszcz.sr.gov.pl

Biuro Obsługi Interesanta
ul. Wały Jagiellońskie 4
85-128 Bydgoszcz pok. 19, 21

ul. Toruńska 64a 
85-023 Bydgoszcz pok. 0.08
tel. + 48 (52) 587 85 00
e-mail: boi@bydgoszcz.sr.gov.pl

E-Wokanda

Rozprawa:

Wydział VIII Wydział Gospodarczy

Miejsce rozprawy Sala 1, Grudziądzka 45

Sygnatura VIII GC 464/20

Data 02.12.2020

Czas trwania 14:40 - 16:40

Skład Agnieszka Marczewska-Bałdyga - Przewodniczący

Rozprawa:

Wydział III Wydział Karny

Miejsce rozprawy Sala 121

Sygnatura III Kp 370/20

Data 02.12.2020

Czas trwania 14:00 - 16:00

Skład Bartosz Jankowski - Przewodniczący

Rozprawa:

Wydział XIV Wydział Cywilny

Sygnatura XIV C 3327/19

Data 02.12.2020

Czas trwania 13:30 - 15:30

Skład Agata Anna Borucka - Przewodniczący

Rozprawa:

Wydział III Wydział Karny

Miejsce rozprawy Sala 121

Sygnatura III K 341/20

Data 02.12.2020

Czas trwania 13:15 - 13:58

Skład Bartosz Jankowski - Przewodniczący

Rozprawa:

Wydział VI Wydział Rodzinny i Nieletnich

Miejsce rozprawy Sala 212, Grudziądzka 45

Sygnatura VI RNs 723/20

Data 02.12.2020

Czas trwania 13:00 - 15:00

Skład Monika Michalska - Przewodniczący

Rozprawa:

Wydział III Wydział Karny

Miejsce rozprawy Sala 121

Sygnatura III K 529/20

Data 02.12.2020

Czas trwania 13:00 - 13:13

Skład Bartosz Jankowski - Przewodniczący

Rozprawa:

Wydział III Wydział Karny

Miejsce rozprawy Sala 119A, Wały Jagiellońskie 4

Sygnatura III K 281/20

Data 02.12.2020

Czas trwania 13:00 - 15:00

Skład Jakub Kościerzyński - Przewodniczący

Rozprawa:

Wydział VIII Wydział Gospodarczy

Miejsce rozprawy Sala 1, Grudziądzka 45

Sygnatura VIII GC 3145/19

Data 02.12.2020

Czas trwania 12:30 - 14:38

Skład Agnieszka Marczewska-Bałdyga - Przewodniczący

Rozprawa:

Wydział III Wydział Karny

Miejsce rozprawy Sala 121

Sygnatura III K 333/20

Data 02.12.2020

Czas trwania 12:30 - 12:58

Skład Bartosz Jankowski - Przewodniczący

Rozprawa:

Wydział VI Wydział Rodzinny i Nieletnich

Miejsce rozprawy Sala 212, Grudziądzka 45

Sygnatura VI RC 415/20

Data 02.12.2020

Czas trwania 12:00 - 12:58

Skład Monika Michalska - Przewodniczący

Rozprawa:

Wydział III Wydział Karny

Miejsce rozprawy Sala 121

Sygnatura III K 331/20

Data 02.12.2020

Czas trwania 11:30 - 12:28

Skład Bartosz Jankowski - Przewodniczący

Rozprawa:

Wydział XI Wydział Karny

Sygnatura XI K 1021/19

Data 02.12.2020

Czas trwania 11:00 - 13:00

Skład Justyna Mrajska - Przewodniczący

Rozprawa:

Wydział VI Wydział Rodzinny i Nieletnich

Miejsce rozprawy Sala 212, Grudziądzka 45

Sygnatura VI RNs 690/20

Data 02.12.2020

Czas trwania 11:00 - 11:58

Skład Monika Michalska - Przewodniczący

Rozprawa:

Wydział VIII Wydział Gospodarczy

Miejsce rozprawy Sala 1, Grudziądzka 45

Sygnatura VIII GC 3505/19

Data 02.12.2020

Czas trwania 11:00 - 12:28

Skład Agnieszka Marczewska-Bałdyga - Przewodniczący

Rozprawa:

Wydział V Wydział Rodzinny i Nieletnich

Sygnatura V Nsm 125/20

Data 02.12.2020

Czas trwania 11:00 - 13:00

Rozprawa:

Wydział VI Wydział Rodzinny i Nieletnich

Miejsce rozprawy Sala 212, Grudziądzka 45

Sygnatura VI Nsm 769/20

Data 02.12.2020

Czas trwania 10:00 - 10:58

Skład Monika Michalska - Przewodniczący

Rozprawa:

Wydział II Wydział Cywilny

Miejsce rozprawy Sala 0.04, Toruńska 64A

Sygnatura II Ns 2995/15

Data 02.12.2020

Czas trwania 10:00 - 12:00

Skład Michał Minkiewicz - Przewodniczący

Rozprawa:

Wydział IV Wydział Karny

Miejsce rozprawy Sala 233, Wały Jagiellońskie 4

Sygnatura IV Ko 1062/20

Data 02.12.2020

Czas trwania 09:20 - 11:20

Skład Maciej Stpiczyński - Przewodniczący

Rozprawa:

Wydział III Wydział Karny

Miejsce rozprawy Sala 119A, Wały Jagiellońskie 4

Sygnatura III K 268/20

Data 02.12.2020

Czas trwania 09:15 - 12:58

Skład Jakub Kościerzyński - Przewodniczący

Rozprawa:

Wydział III Wydział Karny

Miejsce rozprawy Sala 121

Sygnatura III K 314/20

Data 02.12.2020

Czas trwania 09:15 - 11:28

Skład Bartosz Jankowski - Przewodniczący