Sąd Rejonowy w Bydgoszczy

ul. Wały Jagiellońskie 4
85 - 128 Bydgoszcz
 
tel.: 52 58-78-500
fax.: 52 58-78-504

NIP: 953-11-49-225
REGON: 000321483

www.bydgoszcz.sr.gov.pl
oddzial.administracyjny@bydgoszcz.sr.gov.pl

Biuro Obsługi Interesanta
ul. Wały Jagiellońskie 4
85-128 Bydgoszcz pok. 19, 21

ul. Toruńska 64a 
85-023 Bydgoszcz pok. 0.08
tel. + 48 (52) 587 85 00
e-mail: boi@bydgoszcz.sr.gov.pl

E-Wokanda

A pomniejsz czcionkę A standardowy rozmiar A powiększ czcionkę

Rozprawa:

Wydział V Wydział Rodzinny i Nieletnich

Miejsce rozprawy Sala 111, Grudziądzka 45

Sygnatura V Nsm 8/20

Data 06.03.2020

Czas trwania 15:00 - 17:00

Skład Kinga Mańkowska-Czepnik
Kinga Mańkowska-Czepnik
Kinga Mańkowska-Czepnik

Rozprawa:

Wydział VI Wydział Rodzinny i Nieletnich

Sygnatura VI Nsm 26/20

Data 06.03.2020

Czas trwania 14:40 - 16:40

Skład Alicja Ornowska
Alicja Ornowska

Rozprawa:

Wydział I Wydział Cywilny

Miejsce rozprawy Sala 1.17, Toruńska 64a

Sygnatura I C 15/20

Data 06.03.2020

Czas trwania 14:30 - 16:30

Skład Artur Nawrot
Artur Nawrot
Artur Nawrot

Rozprawa:

Wydział V Wydział Rodzinny i Nieletnich

Sygnatura V Nkd 490/19

Data 06.03.2020

Czas trwania 14:30 - 16:30

Skład Marzena Kalocińska
Marzena Kalocińska
Marzena Kalocińska

Rozprawa:

Wydział VIII Wydział Gospodarczy

Miejsce rozprawy Sala 112, Grudziądzka 45

Sygnatura VIII GC 553/19

Data 06.03.2020

Czas trwania 14:15 - 16:15

Skład Marcin Królikowski
Marcin Królikowski
Marcin Królikowski

Rozprawa:

Wydział VI Wydział Rodzinny i Nieletnich

Sygnatura VI Nsm 1578/19

Data 06.03.2020

Czas trwania 14:15 - 16:15

Skład Alicja Ornowska
Alicja Ornowska

Rozprawa:

Wydział I Wydział Cywilny

Miejsce rozprawy Sala 1.27, Toruńska 64a

Sygnatura I C 2435/19

Data 06.03.2020

Czas trwania 14:15 - 16:15

Skład Monika Filipiak
Monika Filipiak
Monika Filipiak

Rozprawa:

Wydział I Wydział Cywilny

Miejsce rozprawy Sala 1.17, Toruńska 64a

Sygnatura I C 3344/19

Data 06.03.2020

Czas trwania 14:05 - 14:28

Skład Artur Nawrot
Artur Nawrot
Artur Nawrot

Rozprawa:

Wydział V Wydział Rodzinny i Nieletnich

Miejsce rozprawy Sala 111, Grudziądzka 45

Sygnatura V RNs 157/20

Data 06.03.2020

Czas trwania 14:00 - 14:58

Skład Kinga Mańkowska-Czepnik
Kinga Mańkowska-Czepnik
Kinga Mańkowska-Czepnik

Rozprawa:

Wydział VI Wydział Rodzinny i Nieletnich

Sygnatura VI Nsm 53/20

Data 06.03.2020

Czas trwania 14:00 - 16:00

Skład Alicja Ornowska
Alicja Ornowska

Rozprawa:

Wydział I Wydział Cywilny

Miejsce rozprawy Sala 1.27, Toruńska 64a

Sygnatura I C 84/20

Data 06.03.2020

Czas trwania 14:00 - 14:13

Skład Monika Filipiak
Monika Filipiak
Monika Filipiak

Rozprawa:

Wydział II Wydział Cywilny

Miejsce rozprawy Sala 1.11, Toruńska 64a

Sygnatura II Ns 1372/19

Data 06.03.2020

Czas trwania 14:00 - 16:00

Skład Michał Minkiewicz
Michał Minkiewicz
Michał Minkiewicz

Rozprawa:

Wydział VIII Wydział Gospodarczy

Miejsce rozprawy Sala 3, Grudziądzka 45

Sygnatura VIII GC 1525/19

Data 06.03.2020

Czas trwania 14:00 - 16:00

Skład Beata Sadowska
Beata Sadowska
Beata Sadowska

Rozprawa:

Wydział I Wydział Cywilny

Miejsce rozprawy Sala 1.17, Toruńska 64a

Sygnatura I C 3298/19

Data 06.03.2020

Czas trwania 13:50 - 14:03

Skład Artur Nawrot
Artur Nawrot
Artur Nawrot

Rozprawa:

Wydział IX Wydział Karny

Miejsce rozprawy Sala 32, Nowy Rynek 10

Sygnatura IX K 334/19

Data 06.03.2020

Czas trwania 13:30 - 15:30

Skład Adam Mioduszewski
Adam Mioduszewski
Adam Mioduszewski

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij