Sąd Rejonowy w Bydgoszczy

ul. Wały Jagiellońskie 4
85 - 128 Bydgoszcz
 
tel.: 52 58-78-500
fax.: 52 58-78-504

NIP: 953-11-49-225
REGON: 000321483

www.bydgoszcz.sr.gov.pl
oddzial.administracyjny@bydgoszcz.sr.gov.pl

Biuro Obsługi Interesanta
ul. Wały Jagiellońskie 4
85-128 Bydgoszcz pok. 19, 21

ul. Toruńska 64a 
85-023 Bydgoszcz pok. 0.08
tel. + 48 (52) 587 85 00
e-mail: boi@bydgoszcz.sr.gov.pl

Komunikat dotyczący zmiany w zasadach funkcjonowania kancelarii komorniczych

XML A pomniejsz czcionkę A standardowy rozmiar A powiększ czcionkę

Lead

Z uwagi na obecne zagrożenie epidemiczne w związku  z zakażeniem koronawirusem wywołującym chorobę zakaźną COVID-19, w Kancelariach Komorniczych działających przy Sądzie Rejonowym w Bydgoszczy zostało wprowadzone ograniczenie związane z bezpośrednią obsługą stron postępowania – w okresie od 13 marca 2020 roku do odwołania.

Kancelarie pozostają zamknięte dla stron postępowania, które mogą kontaktować się z Kancelariami wyłącznie telefonicznie lub korespondencyjnie – w postaci papierowej lub poprzez kierowanie pism i wniosków na adresy skrzynek mailowych wskazanych na stronach poszczególnych Kancelarii.

Imię i nazwisko Komornika sądowego

Adres mailowy

Michał Adamowski

bydgoszcz.adamowski@komornik.pl

Anna Bakalarska

anna.bakalarska@bakalarska.bydgoszcz.pl

Maciej Bakalarski

bydgoszcz.bakalarski@komornik.pl

Damian Barski

bydgoszcz.barski@komornik.pl 

Sebastian Betlejewski

Sebastian.Betlejewski@komornik.pl

Maria Bury

bydgoszcz4@komornik.pl

Daria Cichocka

kancelaria@bydgoszcz-komornik.pl

Jacek Dober

jacekdober@bydgoszczkomornik.pl

bydgoszcz.dober@komornik.pl

Krzysztof Dziedzic

bydgoszcz8@komornik.pl

Kamila Glazik

kamila.glazik@komornik.pl

Jakub Głuchowski

Bydgoszcz.gluchowski@komornik.pl

Paweł Grod

bydgoszcz.grod@komornik.pl

Przemysław Hetman

bydgoszcz.hetman@komornik.pl

Patryk Hopcia

kancelaria@komornikhopcia.pl

Jacek Hospod

bydgoszcz.hospod@komornik.pl

Sławomir Jaworski

bydgoszcz3@komornik.pl

Cyprian Kuna

bydgoszcz.kuna@komornik.pl

Jarosław Kuna

bydgoszcz.kuna@komornik.pl

Beata Miazga

bydgoszcz.miazga@komornik.pl

Marlena Nicpoń

bydgoszcz.nicpon@komornik.pl

Adam Piotr Olejnik

bydgoszcz.olejnik@komornik.pl

Marek Piontkowski

(wykonuje również czynności jako zastępca Komornika sądowego Antoniego Baszyńskiego)

bydgoszcz.piontkowski@komornik.pl

Michał Popiel

bydgoszcz7@komornik.pl

Grażyna Rasch

(wykonuje również czynności jako zastępca Komornika sądowego Cecylii Klonowskiej)

bydgoszcz5@komornik.pl

Damian Skóra

bydgoszcz.skora@komornik.pl

Adam Szymański

szymanski@komorniksadowy.bydgoszcz.pl

Krzysztof Ścibich

krzysztof.scibich@komornik.pl

Daniel Woźny

komornik.wozny@kancelaria.komornicza.com.pl

Lidia Woźny

sekretariat@komornikwozny.pl

Rafał Wróblewski

bydgoszcz.wroblewski@komornik.pl

Jacek Zawadzki

bydgoszcz.zawadzki@komornik.pl

Jednocześnie informuję, że stron internetowych nie posiadają Kancelarie Komorników Sądowych: Damiana Barskiego, Sebastiana Betlejewskiego, Cecylii Klonowskiej i Marka Piontkowskiego. Kontakt z tymi Kancelariami jest możliwy pod następującymi numerami telefonicznymi oraz adresami mailowymi:


- Damian Barski: (52) 349 57 61; bydgoszcz.barski@komornik.pl

- Sebastian Betlejewski: (52) 325 12 50;  Sebastian.Betlejewski@komornik.pl

- Cecylia Klonowska: (52) 341 39 66; bydgoszcz6@komornik.pl

- Marek Piontkowski: 39 950 10 27;  bydgoszcz.piontkowski@komornik.pl

Brak artykułów

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij